Nowe drukarki Xerox ConnectKey
18 lut 2019 11:02

Pracownicy mogą poświęcić więcej czasu na tworzenie kolorowych materiałów marketingowych z dwoma nowymi urządzeniami Xerox, które personalizują wydruki i wspierają mobilność dzięki bezpiecznemu, bezprzewodowemu drukowaniu.

Zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, konfigurowalne kolorowe drukarki Xerox VersaLink C8000 i C9000 A3 zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto drukarka C9000 jest wyposażona w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Doświadczenie użytkownika, który odróżnia te produkty, rozpoczyna się od prostego, opartego na kreatorach, procesu instalacji i konfiguracji. Projektanci, marketerzy oraz pracownicy biurowi mają dostęp do zestawu funkcji bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Ekskluzywny 5-calowy, kolorowy interfejs użytkownika, z możliwością regulacji nachylenia, reaguje na dotknięcia oraz przesuwanie, podobnie jak w przypadku urządzeń mobilnych. Co więcej, może być spersonalizowany dla różnych środowisk pracy lub indywidualnych użytkowników.

Dodatkową personalizację zapewniają aplikacje Xerox ConnectKey, dostępne w Xerox App Gallery. Aplikacje te gwarantują szybki i łatwy dostęp do usług w chmurze, takich jak Dropbox, Google Drive oraz Box; a dzięki aplikacji @PrintByXerox każde urządzenie obsługujące pocztę elektroniczną może drukować zadania podczas przemieszczania się użytkownika.

Te funkcje są dostępne na wszystkich urządzeniach obsługujących ConnectKey, umożliwiając standardowy przepływ pracy, który przyczynia się do wzrostu wydajności.

Oba urządzenia zapewniają profesjonalną jakość kolorowego obrazu dzięki zaawansowanemu tonerowi EA i wysokiej rozdzielczości druku. W celu lepszego zarządzania kolorami C9000 obsługuje system Xerox Precise Color Management System, oferujący dokładność oraz precyzyjne dostrajanie odcieni do wzornika Pantone i niestandardowych kolorów spotowych.

C9000 obsługuje również grubsze i cięższe media takie jak broszury, plakaty, elementy poczty bezpośredniej oraz służące do oznakowania. Aby zautomatyzować produkcję końcową, na obu urządzeniach dostępne są finishery z funkcją zszywania broszurowego, bigowania i tworzenia broszur.

“Podobnie jak inni członkowie rodziny VersaLink, C8000 oraz C9000 pozwalają pracować na własnych warunkach, kiedy i gdziekolwiek chcemy - powiedział Tracey Koziol, starszy wiceprezes ds. globalnych ofert, Xerox. - Są to prawdziwi asystenci, dostosowujący się do stylu pracy i wymagań, a jednocześnie nadążający za szybko rozwijającym się, coraz bardziej mobilnym miejscem pracy.”

VersaLink C8000 oraz C9000 są dostępne na całym świecie poprzez bezpośrednie i pośrednie kanały sprzedaży Xerox.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xerox

cript>