Arctic Paper powołuje nowego dyrektora sprzedaży
19 lut 2019 10:46

Fabian Langenskiöld został powołany na stanowisko nowego dyrektora sprzedaży Arctic Paper SA. Nominacja ta to kolejny krok we wdrażaniu nowej strategii Arctic Paper. Fabian Langenskiöld obejmie stanowisko 1 marca br. Zastąpi on Michała Sawkę, który opuści Arctic Paper za porozumieniem stron.

„W imieniu całej firmy chciałbym podziękować Michałowi Sawce za jego 23-letni wkład w rozwój Arctic Paper i życzyć mu sukcesów w dalszej karierze. W czasie pracy na stanowisku dyrektora sprzedaży rozpoczął wdrażanie nowej strategii sprzedaży dla segmentu papieru w Grupie. Zgodziliśmy się, że teraz - gdy firma wkracza w nową fazę - nadszedł czas na zmianę przywództwa” – powiedział Michał Jarczyński, prezes zarządu Arctic Paper SA.

Fabian Langenskiöld ma ponad 25-letnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu. W ostatnim czasie pracował na stanowisku dyrektora generalnego w Grupie Umur, a wcześniej zajmował stanowiska starszego wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu w Stora Enso oraz dyrektora generalnego w Chenming Europe.

Opracowano na podstawie informacji firmy Arctic Paper

cript>