OKI wzmacnia dział marketingu
21 lut 2019 12:40

Do zespołu OKI Europe (Polska) dołączył Patryk Wąsowicz, który objął stanowisko product marketing managera i będzie odpowiadał za zarządzanie ofertą OKI w segmencie produktów Office, usług zarządzania drukiem SMART (Smart Managed Document Solutions) oraz rozwiązań dedykowanych m.in. branży detalicznej, oświacie i służbie zdrowia.

W związku z rozwojem firmy OKI Europe (Polska) rozbudowuje dział marketingu odpowiedzialny za tworzenie i realizowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej na terenie Polski oraz 19 krajów eksportowych. W lutym br. do zespołu dołączył Patryk Wąsowicz. Do jego głównych zadań będzie należało przede wszystkim zarządzanie ofertą produktową OKI w segmencie biurowym, DICOM oraz rozwiązań dla branży detalicznej. Będzie on odpowiedzialny także m.in. za działania marketingowe dotyczące nowych produktów, prowadzenie szkoleń dla kanału partnerskiego, wspieranie projektów sprzedażowych i realizowanie kampanii promocyjnych oraz monitorowanie i analizę pozycji produktów OKI na rynku.

Patryk Wąsowicz karierę w branży IT zaczął 20 lat temu jako handlowiec, przez 2 lata był redaktorem w czasopiśmie komputerowym „CHIP”, gdzie zajmował się m.in. tematami związanymi z drukiem. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży poligraficznej i marketingu sektora IT. Od 2014 r. był odpowiedzialny za marketing produktowy oferty biznesowej w firmie Canon w dziale Business Imaging Group. Jest absolwentem psychologii na Uniwersytecie SWPS, ukończył też podyplomowe studia z zakresu Social Media na tej samej uczelni. Prywatnie jest miłośnikiem off-roadu motocyklowego, kajakarstwa i caravaningu.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>