Hans-Peter Stockkamp global accounts directorem AVT
12 mar 2019 12:38

Firma AVT, jeden ze światowych liderów w dziedzinie kontroli procesów drukowania i rozwiązań kontroli jakości, poinformowała o powołaniu Hansa-Petera Stockkampa na stanowisko global accounts directora. Hans-Peter Stockkamp będzie odpowiedzialny za zarządzanie współpracą AVT z kluczowymi graczami na rynkach etykiet i opakowań.

Wcześniej Stockkamp spędził 9 lat na stanowiskach kierowniczych w dziale sprzedaży firmy BST eltromat. Od momentu fuzji firmy w 2014 r. pełnił funkcję dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za globalną sprzedaż produktów BST eltromat, w tym sprzedaż bezpośrednią oraz inicjatywy mające na celu nawiązanie współpracy z producentami OEM. Przedtem przez 13 lat pracował dla DuPont de Nemours GmbH & Agfa-Gevaert, gdzie nadzorował sprzedaż krajową i międzynarodową materiałów eksploatacyjnych oraz rozwiązań systemowych stosowanych w druku analogowym i cyfrowym. Jest absolwentem Uniwersytetu w Kolonii, gdzie studiował fototechnikę.

Hans-Peter ma bogate doświadczenie zarówno w zarządzaniu, jak i rozwijaniu sprzedaży; jego obecność na tym stanowisku poprawi istniejące relacje z klientami i pomoże AVT rozszerzyć ekspansję w innych obszarach rynkowych, w tym w sektorze opakowań giętkich” - powiedział Jaron Lotan, dyrektor generalny AVT.

Na podstawie informacji firmy AVT opracowała BZ

error: Kopiowanie zabronione!
cript>