Zapraszamy do lektury marcowego wydania „Poligrafiki”
22 mar 2019 14:38

W najnowszym wydaniu z pewnością uwagę Państwa przyciągnie I strona okładki ze specjalnym uszlachetnieniem wykonanym w technologii hot-stampingu. Egzemplarze marcowej „Poligrafiki” będą dostępne podczas warszawskich targów Packaging Innovations na naszym stoisku (F3, hala niebieska), na które Państwa serdecznie zapraszamy, oraz na sąsiednim stoisku firmy ŁAPIŃSKI.

W ostatnich tygodniach sporo się dzieje w rodzimej poligrafii: Agora zamyka dwie spośród trzech swoich drukarń, a Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przeprowadza badania rynku druku prasy i w rezultacie uznaje go za „wysoce skoncentrowany” - tymi zagadnieniami zajmujemy się w marcowym wydaniu.

W ramach tematu „Drukarnia 4.0” przedstawiamy drogę do inteligentnej fabryki, która oczywiście wiedzie poprzez automatyzację procesów produkcyjnych.

Polecamy także uwadze Państwa relację z Open House EFI Nozomi w firmie UDS w związku z oficjalnym uruchomieniem pierwszej w Europie Środkowo-Wschodniej maszyny EFI Nozomi C18000.

Poza tym m.in.: przekształcenia w Agfa-Gevaert; 25-lecie firmy Graw; finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego; Akademia Mellow, czyli działalność edukacyjna znanej krakowskiej drukarni – i wiele innych ciekawych artykułów.

error: Kopiowanie zabronione!
cript>