LAMA PLUS dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych Epson
4 kwi 2019 09:37

Z początkiem kwietnia 2019 lista autoryzowanych dystrybutorów firmy Epson w Polsce powiększyła się o nowego partnera. Firma LAMA PLUS Sp. z o.o., z siedzibą w Cieszynie, została dystrybutorem w zakresie materiałów eksploatacyjnych do drukarek i wielofunkcyjnych urządzeń drukujących Epson.

Cieszyńska spółka LAMA PLUS wchodzi w skład grupy LAMA Plus, będącej jednym z największych wyspecjalizowanych dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza Polską grupa posiada także centrale handlowe w Czechach i na Słowacji.

„Nawiązanie stałej współpracy z tak dużym i doświadczonym partnerem, jakim jest LAMA PLUS, oznacza dla naszych klientów możliwość szybszego i efektywniejszego zapewniania ciągłości pracy w oparciu o oryginalne materiały eksploatacyjne. Jest to szczególnie ważne w czasie zwiększającej się popularności rozwiązań do druku opartych na technologii atramentowej. Z kolei dla firmy Epson współpraca z partnerem tej klasy pozwala na dalsze umacnianie pozycji na rynku dostawców urządzeń do druku dla firm i domu” – skomentował Bartłomiej Kędziora, distribution account manager w Epson Europe.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson

error: Kopiowanie zabronione!
cript>