Xeikon i Technograph podpisali umowę partnerską
11 kwi 2019 12:18

Firma Xeikon podpisała umowę partnerską z Technographem, polskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu systemów do produkcji i obróbki opakowań. Umowa, sfinalizowana w trakcie Xeikon Café 2019, czyni Technograph dystrybutorem serii Xeikon Cheetah oraz Xeikon 3000, maszyn opartych na technologii suchego tonera, wykorzystywanych w produkcji opakowań.

Technograph został założony w 2011 r. przez obecnych właścicieli Konrada Starościka oraz Piotra Mrozka, którzy połączyli swoją dogłębną wiedzę na temat rynku opakowań i stworzyli przedsięwzięcie biznesowe wspierające polskich dostawców usług druku w tej branży.

Jak wyjaśnia Konrad Starościk: „Polski rynek produkcji opakowań jest nadal zdominowany przez techniki druku offsetowego, jednak wierzymy, że wobec ewolucji marek ku krótszym i silniej wersjonowanym nakładom przyszłością jest druk cyfrowy. Przez ostatnie 5 lat przyglądaliśmy się technologiom cyfrowym w druku i doszliśmy do wniosku, że tylko maszyny Xeikon mogą równać się jakością z offsetem. Robią świetną robotę jako zachęta do przechodzenia z offsetu i flekso na druk cyfrowy.”

„Xeikon był jedynym wyborem z punktu widzenia jakości i jesteśmy pewni, że nasi klienci się z tym zgodzą. Już teraz mamy listę potencjalnych nabywców. Blisko współpracujemy z naszymi klientami. Pomagamy im w znajdowaniu najlepszych rozwiązań, oferujemy na bieżąco wartość dodaną i wsparcie. Cieszy nas fakt, że podejście firmy Xeikon jest identyczne” - dodaje Starościk.

„Jesteśmy zadowoleni, że Technograph, tak ceniony w Polsce dostawca, wybrał technologię Xeikon jako siłę napędzającą wdrażanie cyfrowej technologii w tym kraju - podkreślił Sébastien Stabel, menedżer ds. marketingu w sektorze opakowań firmy Xeikon. - Szykujemy się, by wspierać ich i ich klientów, gdy tylko dostrzegą wartość i wszechstronność, którą zapewniają cyfrowo drukowane opakowania”.

Na podstawie informacji firmy Xeikon opracował TK

error: Kopiowanie zabronione!
cript>