Duplo 646iPro w firmie Happenings.pl
12 kwi 2019 10:55

Działająca od kilku lat firma Happenings.pl - hurtownia dekoracji, zajmującą się zaopatrzeniem klientów indywidualnych i hurtowych w artykuły ślubne, florystyczne, urodzinowe, do domu i ogrodu, a także dekoracje świąteczne – zainwestowała w maszyny poligraficzne, aby móc we własnym zakresie realizować tego typu produkcję. Spośród innych oferentów wybrała firmę Amagraf. Kierownictwo Happenings.pl zdecydowało się na wybór cyfrowej maszyny drukującej Konica Minolta oraz systemu Duplo Doccucuter 646iPro.

„Nasza firma – mówi Marcin Duszczyk, współwłaściciel Happenings.pl - od wielu lat z sukcesami zajmuje się obsługą klientów indywidualnych (...). Dostarczamy im kompleksową ofertę dotyczącą różnych produktów – od zaproszeń poprzez gadżety im towarzyszące na dekoracjach skończywszy. Od wielu lat rynek ten w naszym kraju mocno ewoluuje, co zwiększa stale jego potencjał, ale także konkurencyjność. (…) Coraz większą trudność stanowi też sprzedaż naszej oferty za pośrednictwem portalu Allegro, gdzie często jest to zwyczajnie nieopłacalne. Od jakiegoś już więc czasu myśleliśmy o zmianie sposobu działania, stąd nasze inwestycje w strony internetowe, ich pozycjonowanie itd. Jednak ostatnio najważniejszym kierunkiem stało się dla nas uniezależnienie się w coraz większym stopniu od poddostawców. Było to w dużo większym stopniu możliwe dzięki inwestycjom w urządzenia poligraficzne – pierwsze profesjonalne maszyny, które znalazły się w naszym parku sprzętowym. Kilka miesięcy po ich zakupie dostrzegamy zalety tej decyzji – nasze produkty są jeszcze wyższej jakości. Dodatkowo wykonujemy je w bardzo krótkim czasie – w ciągu 24 godzin, a w przypadku skomplikowanych personalizacji – do 3 dni roboczych. Zapewniamy też naszym klientom niezawodność – zamawiając u nas otrzymają produkt wysokiej jakości, w dobrej cenie i na czas”.

Happenings.pl to firma rodzinna. Założył ją najmłodszy z rodziny - Damian Duszczyk, do którego dołączyli mama, potem ojciec, a na koniec również starszy z synów – Marcin. Firma już w lutym ub.r. podjęła decyzję o zakupie własnych urządzeń, które umożliwiłyby jej produkcję we własnym zakresie. „Zapytania dotyczące maszyn wysłaliśmy do wielu dostawców. Jedną z odpowiedzi, zresztą niemal natychmiast, otrzymaliśmy z firmy Amagraf. To, co nas urzekło w jej obsłudze to fakt, że niemal od początku stała się dla nas doradcą, a nie tylko sprzedawcą sprzętu, który oferuje. (...)”.

Happpenings.pl została więc zaproszona do centrum pokazowego firmy Duplo w Warszawie. „Tam po raz pierwszy – mówi Marcin Duszczyk - zobaczyłem możliwości maszyny Doccucuter 646iPro. W zasadzie – choć do każdej inwestycji podchodzimy bardzo analitycznie i wyliczamy jej opłacalność - niemal od razu wiedziałem, że musimy ją mieć. Funkcje tego urządzenia nie tylko gwarantowały nam wysoką jakość końcowego produktu, ale także oszczędności. Małe gabaryty – bo to również ważna dla nas kwestia - to kolejna zaleta tego urządzenia. Wszystko to sprawiło, że bardzo szybko podjęliśmy decyzję dotyczącą tego zakupu. Następnie – po wyborze maszyny drukującej, którą również zaproponował nam Amagraf i na którą ostatecznie się zdecydowaliśmy – zapadły decyzje dotyczące obu inwestycji oraz plotera laserowego do produkcji różnego rodzaju wycinanych ozdób. Staliśmy się dzięki temu konkurencyjni, zapewniając naszym klientom produkty ciekawe, stworzone przez nas, o wysokiej jakości”.

Oferta Happenigs.pl stale rośnie – do końca kwietnia br. firma oferować będzie ponad 100 różnych wzorów zaproszeń wykonanych według własnych pomysłów. „Ponieważ nasze produkty wykonujemy na papierach, które nie należą do najtańszych, niezawodność urządzeń do wykańczania była dla nas szczególnie ważna. Poza tym nie musimy do obsługi zakupionego przez nas Doccucutera 646iPro kierować specjalnej osoby – jest ona na tyle prosta i intuicyjna, że w zasadzie każdy z naszego zespołu, a firma liczy 10 osób, sobie z tym poradzi. Fakt, że wykonuje ona tyle czynności, ma również znaczenie dla rozwoju naszej firmy. Mimo że nabiera on tempa w ostatnim czasie, na ten moment nie musimy zatrudniać kolejnych osób. 500 zaproszeń możemy wykonać w ciągu godziny, w ciągu miesiąca - około 80 tysięcy. To otworzyło przed nami ogromne możliwości i sprawiło, że też odważniej patrzymy nie tylko na zdobywanie rynku w Polsce, ale też w stronę klientów zagranicznych. Wszystko to razem powoduje, że możemy jeszcze intensywniej się rozwijać”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Amagraf

error: Kopiowanie zabronione!
cript>