Akihiro Fujii nowym prezesem Screen Europe
25 kwi 2019 11:56

Screen Europe ogłosiła nominację Akihiro Fujii na stanowisko prezesa firmy. Akihiro Fujii przejmuje stanowisko od Takanori Kakity, który obecnie będzie pełnił funkcję prezesa firmy Graphic Arts Company z siedzibą w Kioto (Japonia).

Przez ostatnie 4 lata Takanori Kakita kierował przedsiębiorstwem, pracując w jego centrali w Amstelveen (Holandia). W tym okresie Screen Europe wzmocnił swoją pozycję odnotowując wzrost we wszystkich obszarach działalności, dostarczając rozwiązania dla branży cyfrowego druku inkjetowego.

Nowy prezes Akihiro Fujii jest związany z japońskim odziałem Screen od prawie 30 lat. W tym czasie zajmował wysokie stanowiska w oddziałach Screen Australia i Screen America. Ostatnio pełnił funkcję zastępcy dyrektora generalnego w dziale zarządzania przedsiębiorstwem firmy Screen Graphic Arts Company, w centrali w Kioto.

Jest mi bardzo miło podjąć nowe wyzwanie, zwłaszcza cieszy mnie możliwość pracy z zespołem w Europie. Szczególnie pragnę poznać nowych i obecnych klientów Screen, a także rozwinąć silne relacje partnerskie korzystne dla wszystkich stron” – komentuje Akihiro Fujii.

Bui Burke, starszy wiceprezes Screen Europe dodaje: „Przekazuję gratulacje dla naszego kolegi Takanori Kakity z okazji jego awansu. Z niecierpliwością czekamy na współpracę obu panów, która połączy wiedzę i doświadczenie, pomocne w kontynuacji naszego rozwoju i utrzymaniu pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań dla branży cyfrowego druku inkjetowego”.

Na podstawie informacji firmy Screen Europe opracowała BZ

error: Kopiowanie zabronione!
cript>