Międzynarodowe Dni Użytkowników Prinect 2019
6 maj 2019 10:12

„Od możliwości do udanego zastosowania” (Moving from feature to successful usage) – pod takim motto odbędą się tegoroczne Dni Użytkowników Prinect (Prinect User Days 2019), które zostaną poświęcone kwestii optymalizacji ogólnej wydajności firm świadczących usługi druku.

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) poprzez nieustanny rozwój swego systemu do zarządzania drukarnią Prinect wspomaga cyfryzację drukarni i zaspokaja potrzeby klientów w zakresie kompletnej automatyzacji i przejrzystości procesów. Z drugiej strony nie ma lepszych znawców obecnych wyzwań stojących przed sektorem druku i metod radzenia sobie z nimi dzięki Prinect od jego faktycznych użytkowników. Wreszcie nie zawsze klienci są w stanie samodzielnie ocenić kompletną gamę rzeczywistych możliwości zapewnianych przez używane przez nich systemy workflow.

To wszystko tłumaczy potrzebę organizacji Dni Użytkowników Prinect 2019 i ich wspomniane wyżej motto. Spotkanie odbędzie się w dniach 14 i 15 maja w Anglii oraz 24 i 25 maja w Niemczech (w Print Media Academy w Heidelbergu). Wydarzenie ma wspomóc użytkowników systemu w pełnym wykorzystaniu jego możliwości, nie tylko pojedynczych funkcjonalności, ale także kompletnej optymalizacji całego systemu w drukarniach w zakresie wydajności i przejrzystości.

Szereg prezentacji i wykładów pokaże, jak ważne dla drukarni jest zatrudnianie młodych talentów, które są w stanie w pełni wykorzystać cyfryzację; w jaki sposób dokonać udanej zmiany systemu MIS; a także gdzie leżą obszary zastosowania cyfrowych technologii druku inkjetowego i tonerowego. Dodatkową atrakcją będą warsztaty prezentujące i tłumaczące możliwości nowo dodanych funkcji systemu Prinect. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu ok. 300 gości z całego świata.

„Prinect User Days 2019 dążą do zaprezentowania drukarniom sposobów wykorzystania Prinect dla zoptymalizowania ich ogólnej wydajności, a tym samym pełnego zutylizowania możliwości oferowanych przez cyfryzację - mówi Jürgen Grimm, szef działu Software Solutions w firmie Heidelberg. - Dla wszystkich użytkowników Prinect jest to tradycyjnie najlepsza platforma komunikacyjna służąca do poszerzania wiedzy na temat najnowszych innowacji i do rozmów z międzynarodowymi użytkownikami oraz ekspertami.”

Nadal dostępna jest niewielka pula wolnych miejsc na Dni Otwarte odbywające się w Anglii i Niemczech. Dodatkowe informacje na temat rejestracji oraz wydarzenia są dostępne dla zainteresowanych pod adresem ww.prinect-user-days.org.

Na podstawie informacji firmy Heidelberg opracował TK

error: Kopiowanie zabronione!