Zmiany kadrowe w manroland Goss Group
29 maj 2019 09:56

Po około roku od połączenia firm manroland i Goss International nowo utworzone przedsiębiorstwo z powodzeniem kończy fazę integracji. manroland Goss Group jest pozycjonowana jako jeden z wiodących dostawców rozwiązań dla drukarń rolowych w zakresie części, serwisu, usług inżynieryjnych i systemowych.

W pierwszej fazie integracji obu firm dopracowano wspólne portfolio produktów i globalny zasięg działania. Przekształcono nową spółkę w organizację jednostek biznesowych, z których każda jest zarządzana przez dedykowanych liderów. Oddziały zostały zaprojektowane tak, aby wspierać całość sieci sprzedaży i serwisu manroland Goss, w tym własne siły sprzedaży oraz współpracujących agentów.

Na tym etapie rozwoju manroland Goss Group ​​wprowadza zaplanowaną zmianę personalną, w ramach której nowym dyrektorem generalnym zostaje Franz Kriechbaum. Pełniący obecnie obowiązki dyrektora generalnego Alexander Wassermann zamierza podjąć karierę poza branżą poligraficzną.

Od 2017 roku Franz Kriechbaum pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Wspólnie z zespołem zarządzającym będzie teraz realizował strategię firmy, umacniając jej pozycję jako wiarygodnego, stabilnego i zorientowanego na klienta partnera w zakresie rozwiązań offsetowych.

Na podstawie informacji manroland Goss Group opracowała BZ

error: Kopiowanie zabronione!
cript>