Ponad 1300 uczestników z 46 krajów na UV Days 2019!
31 maj 2019 13:32

IST Metz, producent systemów UV i LED oraz organizator wydarzenia, pozytywnie podsumowuje jego 9. edycję.

W trakcie UV Days, które odbyły się w dniach 13-16 maja w Nürtingen, organizator IST Metz miał zaszczyt gościć 1300 odwiedzających i 55 wystawców związanych z branżą UV z 46 krajów.

Ponad 30 wystąpień i krótkich prezentacji, 16 pokazów druku na żywo na własnej offsetowej maszynie arkuszowej oraz 8 na maszynie wąskowstęgowej i trzy różne drukowane prace – tak krótko można opisać 9. UV Days IST Metz, światowego lidera na rynku systemów utwardzających UV i LED. Jesteśmy zachwyceni wielkim sukcesem dziewiątej edycji naszych dni otwartych. Z ponad 1300 odwiedzającymi i 55 wystawcami, UV Days cieszyły się większym zainteresowaniem i były bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej – mówi Christian-Marius Metz, prezes IST Metz GmbH.


PadBook – opakowanie premium z wartością dodaną

Wśród drukowanych prac na szczególną uwagę zasługiwał PadBook – wysoce wyrafinowane wielofunkcyjne opakowanie. Składana teczka służy jako mobilne i kompaktowe biuro i zawiera uchwyty na notes, wizytówki, długopisy oraz miejsce na akcesoria do tabletów takie jak kable do ładowania i wtyczki. Magnetyczne zamknięcie teczki umożliwia bezpieczne przechowywanie i transportowanie całego wyposażenia. Ponadto PadBook można również złożyć, aby utworzyć uchwyt na tablet. Podczas wydarzenia goście mogli spersonalizować swój prezent – artystka Sigrid Artmann z Ludwigsburga wykonywała indywidualnie zaprojektowany podpis lakierem UV, który był następnie suszony w ciągu sekundy urządzeniem HANDcure lub za pomocą nowoczesnego grawerowania laserowego wykonywanego przez jednego z wystawców – Polar Mohr.

 

Partnerzy z różnych branż urozmaicają UV Days

Silniej niż do tej pory na UV Days prezentowano inne niż druk zastosowania technologii UV, LED i ekscymer dzięki obecności 13 partnerów przemysłowych. Nawet poza branżą poligraficzną możliwości zastosowania systemów UV są niemal nieograniczone. IST Metz oferuje dostosowane do potrzeb każdego procesu produkcyjnego systemy i rozwiązania, a także profesjonalne wsparcie i usługi laboratoryjne. Systemy IST Metz są używane do utwardzania farb, lakierów, klejów, szpachli, żywic i innych na takich materiałach jak szkło, tworzywa sztuczne, drewno i materiały drewnopochodne. Na UV Days 2019 IST Metz po raz pierwszy zaprezentował swój nowy system laboratoryjny wyposażony w lampę ekscymerową w trakcie pokazów na żywo.

 

Relacja filmowa z  dni otwartych UV Days: 

https://www.youtube.com/watch?v=OG9XrRO9wx8&feature=youtu.be

Artykuł sponsorowany

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>