Ricoh Pro VC70000 w firmie Melter
12 cze 2019 12:03

Melter, jedna z najważniejszych firm w branży direct mail w Niemczech, zdecydowała się na rozszerzenie swojego parku maszynowego o najnowszy atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC70000. Firma posiada już dwa cyfrowe systemy produkcyjne Ricoh Pro C9200.

Zawsze szukamy nowych możliwości i staramy się korzystać z najnowszych, innowacyjnych rozwiązań. To pozwoliło nam zbudować mocną pozycję na rynku i wyróżnić się spośród konkurencji – powiedział Daniel Melter, managing director, Melter Group. - Wierzymy, że Ricoh Pro VC70000 zaoferuje nam wysoką jakość druku i pozwoli znacznie zwiększyć produktywność.”

Ricoh Pro VC70000 to najnowszy model w segmencie atramentowych systemów na papier ciągły; wyposażono go w nową, innowacyjną technologię suszenia. Maszyna korzysta z nowych, autorskich atramentów Ricoh, które zapewniają wysoką jakość i spójność kolorystyczną wydruków. System drukuje z prędkością 150 m/min. W ciągu godziny pozwala na wyprodukowanie 12 000 arkuszy B2 zadrukowanych dwustronnie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>