Nowe produkty w portfolio Komori
17 cze 2019 12:51

Firma Komori sukcesywnie powiększa portfolio produktów wprowadzając do oferty kolejne rozwiązania z segmentu urządzeń wspomagających po druku. W dniu 6 czerwca br. w Komori Graphic Center – Europe w Holandii odbył się Dzień Otwarty, podczas którego goście mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami tego światowego producenta maszyn poligraficznych.

Jedną z nich była nowa linia cięcia Apressia CTX 132, która doskonale wpasowuje się jako uzupełnienie oferowanych rozwiązań zarówno do druku offsetowego, jak i cyfrowego. Niewątpliwie zebrani goście wiele uwagi poświęcili temu urządzeniu, bowiem jest to rozwiązanie w pełni zautomatyzowanej linii wyposażonej w system podnoszenia, ładowania, cięcia oraz rozładunku. Całość jest sterowana danymi zgodnymi z cyfrowym systemem zarządzania i przepływem informacji oferowanych w maszynach drukujących Komori.

Systemy cięcia Apressia CT  są oferowane w wersji standardowej w formatach CT115 oraz CT 137,  a także  w liniach z pełnym wyposażeniem w formatach  CTX 92, CTX 115, CTX 132, CTX 168 oraz CTX 225.

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf

error: Kopiowanie zabronione!
cript>