Zapraszamy do lektury czerwcowego wydania „Poligrafiki”
18 cze 2019 12:40

W przedwakacyjnym wydaniu „Poligrafiki” tematem miesiąca jest druk offsetowy, znajdą więc w nim Państwo m.in. artykuły o 100-leciu firmy Nilpeter, rosnącej popularności maszyn Ryobi - Mitsubishi, a także relację z Dni Otwartych firmy Koenig & Bauer w Radebeul, których część była poświęcona drukowi komercyjnemu.

Poza tym: kolejna interwencja Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga na szczeblu ministerialnym w sprawie przestarzałych przepisów (z 1951 roku!) dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach graficznych; fiasko próby konsolidacji branży druku w skali europejskiej; wywiad z Toddem Biggerem, prezesem Kodak Software Division i wiceprezesem Eastman Kodak, w 20-lecie systemu Kodak Prinergy; Złote Gryfy 2019; podsumowanie niedawno zakończonych targów FESPA. Polecamy też uwadze Państwa publikację na temat nowego typu obsługi i zarządzania kwestią odpadów w drukarni – jak wiadomo, kwestia odpadów to jeden z najgorętszych ostatnio tematów, i to we wszystkich branżach.

To oczywiście nie wszystkie zagadnienia, jakim poświęciliśmy miejsce w czerwcowym wydaniu. Życzymy miłej lektury i wspaniałych wakacji!