Shafi Saxena nową szefową ds. biznesu OCP w Bauer Media Group
28 cze 2019 08:00

Björn Lander, prezes i szef działu biznesowego OCP (Online Comparison Platforms) oraz Joakim Lundqvist, dyrektor finansowy OCP zdecydowali się na odejście z firmy. Od 1 września br. Björna Landera zastąpi Shafi Saxena. Nazwisko nowego dyrektora finansowego ma zostać dopiero ogłoszone.  

„W Bauer mamy ambitną wizję przyszłości biznesu OCP, (...), przechodząc do następnej fazy jego rozwoju, czuję, że jest to odpowiedni moment, aby przekazać to zadanie nowemu liderowi i wrócić do tego co zawsze lubiłem - zakładania nowych przedsięwzięć. Jestem naprawdę wdzięczny Bauerowi za najbardziej interesujące, ekscytujące i satysfakcjonujące lata w mojej dotychczasowej karierze. Będę z zainteresowaniem obserwować, jak firma OCP rośnie od sukcesu do sukcesu” - mówi Lander. Björn i Joakim wcześniej - od 2013 r. - pracowali w spółce Zmarta OCP jako CEO i CFO. Grupa Bauer Media przejęła tę firmę w 2016 r. Managerowie rozwinęli ją na nordyckim rynku i założył Business Area OCP w Bauer.

„Z wielką dumą, pokorą i podekscytowaniem czekam na dołączenie do grupy Bauer i kierowanie zespołem OCP, żeby spełnić ambicje firmy do bycia liderem na rynku wszędzie tam, gdzie działa” - komentuje Shafi Saxena. Shafi Saxena w swojej karierze pracowała także jako konsultant strategiczny w Dolinie Krzemowej, była przedsiębiorcą i starszym liderem biznesu w różnych branżach i firmach (m.in. Microsoft, Unilever, PepsiCo).

W związku z odejściem z firmy dyrektora finansowego Joakima Lundqvista, od 1 października Agnieszka Anielska – dotychczasowa szefowa ds. rozwoju nowych przedsiębiorstw w OCP - tymczasowo zastąpi go na stanowisku.

Na podstawie informacji firmy opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!