Tematyczny próbnik Heidelberga inspiracją dla nowych produktów
2 lip 2019 09:12

Zaręczone pary inwestują dużo czasu, pieniędzy i emocji, aby mieć najpiękniejszy dzień w swoim życiu. Wesela to niezwykle emocjonujące okazje z niezapomnianymi chwilami. Para liczy na jakość, indywidualność i swoją historię w tle. Przed, w trakcie i po specjalnym dniu produkty drukowane muszą być wyjątkowe. Preferowane są tutaj drukarnie, które działają jako punkt kompleksowej obsługi. Mogą one czerpać inspirację z nowego zestawu próbników Versafire Wedding Kit. Folder próbnych wydruków od Heidelberger Druckmaschinen AG ilustruje różnorodne zastosowania systemu druku cyfrowego Versafire dedykowanego ślubom, z siedmioma przykładowymi produktami. Zestaw próbników ślubnych Versafire można zamówić bezpłatnie na stronie www.heidelberg.com/en/weddingkit. 

„Chcemy pokazać naszym klientom, którzy używają systemu druku cyfrowego Versafire EV lub EP, produkty, które mogą zaoferować, aby obsługiwać rynek eventowy. Zarówno dla konsumenta końcowego, jak i dla rynku ślubnego, - wyjaśnia Manuela Gomez, odpowiedzialna za produkty Versafire w firmie Heidelberg. - Wszystkie produkty mogą być odpowiednio spersonalizowane za pomocą Versafire, co znacznie zwiększa ich wartość”.

Versafire Wedding Kit zawiera wszystko: od naklejki na wieczór kawalerski, po zaproszenia i menu, na winietkach ślubnych i kartach z podziękowaniami kończąc. Za pomocą gotowych produktów zestaw próbek ilustruje szeroką gamę wyrafinowanych podłoży, takich jak materiały samoprzylepne i przezroczyste lub modny papier naturalny z fakturą. Wesela to czas na udoskonalenia, co ilustruje chociażby karta z podziękowaniami na metalizowanym papierze. Z białym, jako piątym kolorem przed kolorami podstawowymi, części karty są zakryte, tak aby inne części metalicznego efektu na karcie prezentowały się naprawdę wyjątkowo. Pudełko w kolorze miedzianym, które panna młoda i pan młody mogą wypełnić czekoladą, jest wstępnie przycięte i łatwe do złożenia. Versafire EP może przetwarzać gramatury do 470 g /m2. Na stronie internetowej znajdziemy także listę partnerów, którzy współpracowali z firmą Heidelberg przy próbniku ślubnym - różne materiały, którymi będziemy zainteresowani można zamówić u nich.

Versafire Wedding Kit to drugi tematyczny folder z wzornikami. Zeszłoroczny zestaw zimowy z próbkami wokół tematu sprzedaży zimowej został bardzo dobrze przyjęty przez drukarnie. „Uważamy się za partnera naszych klientów i wspólnie chcemy przyczynić się do ich sukcesu. Dlatego w marcu tego roku zorganizowaliśmy pierwsze forum druku cyfrowego, aby prowadzić dialog na temat możliwości oferowanych przez nasze produkty”, - dodaje Manuela Gomez.

W segmencie małych nakładów druków kolorowych w formacie A3, rodzina Versafire posiada ośmioletnią historię sukcesu z wieloma zadowolonymi klientami. Podkreśla to ponad 1500 systemów zainstalowanych na całym świecie. Użytkownicy Versafire produkują krótkie i coraz bardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb, kolorowe serie, takie jak: przesyłki, broszury, serie wstępne i wiele innych, głównie w klasycznym sektorze komercyjnym.

Na podstawie informacji firmy Heidelberg opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!
cript>