Seria C800 firmy OKI Europe z nagrodą „Editor’s Choice”
10 lip 2019 13:27

Ultrakompaktowe, kolorowe drukarki A3 serii C800 firmy OKI Europe zostały wyróżnione nagrodą „Editor’s Choice” magazynu „Print IT Reseller”.

„Minęło trochę czasu, odkąd firma OKI wprowadziła na rynek nowe urządzenie biurowe. Jak zawsze firma zaoferowała świetną propozycję w postaci urządzeń serii C800, najmniejszych kolorowych drukarek A3 dla firm na rynku — powiedział James Goulding, redaktor naczelny Kingswood Media Ltd. — Nowe urządzenia to idealny dodatek do portfolio firmy OKI, która słynie z niezawodności oraz inicjatyw na rzecz oszczędzania energii”.

Drukarki serii C800 są szybkie i efektywne kosztowo zarówno przy małych, jak i dużych zadaniach oraz obsługują całą gamę nośników. Umożliwiają drukowanie codziennych dokumentów biznesowych, drukowanie na wstępnie ciętych nośnikach i banerach o długości do 1,3 m, zajmując przy tym niewielką powierzchnię. Seria C800 obejmuje 3 modele wyposażone w nowatorską cyfrową technologię LED firmy OKI, która umożliwia obsługę szerokiej gamy nośników oraz druk w żywych kolorach i jakości HD.

Możliwość samodzielnego drukowania bez uszczerbku na jakości zapewnia wiele nowych możliwości firmom w każdej branży, a zwłaszcza sprzedawcom detalicznym. Seria C800 drukuje wysokiej jakości materiały dla klientów takie jak banery wiszące, etykiety półkowe i naklejki podłogowe. Drukarki umożliwiają druk na wstępnie ciętych nośnikach, etykietach cenowych, kołnierzach na butelki i zawieszkach na drzwi. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmianę cen, czy o specjalną promocję, dzięki urządzeniom serii C800 firmy OKI oznakowanie może być drukowane na żądanie w sklepie, aby przyciągnąć uwagę klienta, poprawić jakość obsługi i zwiększyć wartość koszyka.

Seria C800 posiada certyfikat Blue Angel (wszystkie modele z wyjątkiem C834nw) i jest wyposażona w czytelny, łatwy w obsłudze ekran oraz zwiększającą wydajność funkcję NFC „dotknij i drukuj”. Nowa, energooszczędna technologia utrwalania firmy OKI sprawia, że drukarki serii C800 szybko się wybudzają, nagrzewają i wyciszają, oszczędzając tym samym czas i zużycie prądu.

„Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem nagrody »Editor's Choice« magazynu „Print IT Reseller” — powiedział Lee Webster, dyrektor generalny działu produktów i ofert w OKI Europe LTD. — To wyróżnienie jest świadectwem ciężkiej pracy włożonej w stworzenie prawdziwie wyjątkowej serii drukarek, które zapewniają elastyczność i wartość dodaną firmom szukającym jednego małego urządzenia, które zrobi wszystko i zapewni taką samą profesjonalną jakość, jakiej można by oczekiwać od zewnętrznego dostawcy usług drukarskich. Drukarki serii C800 idealnie nadają się dla sprzedawców detalicznych, choć w rzeczywistości każdy rodzaj działalności może skorzystać z zalet drukarek serii C800, takich jak niewielkie rozmiary, duża szybkość drukowania, możliwość obsługi różnych nośników i wysoka jakość wydruków, które odzwierciedlają cel firmy OKI — uczynienie wydruków kolorowych dostępnymi dla każdego”.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKIerror: Kopiowanie zabronione!