Nowe modele drukarek EcoTank w kolorze białym
19 lip 2019 09:50

Do serii drukarek EcoTank firmy Epson dołączają nowe, stylowe modele, charakteryzujące się kompaktowymi wymiarami (L3160, L3156) i białą kolorystyką (L3156).

„Drukarki w kolorze czarnym od zawsze cieszą się popularnością, jednak niektórzy klienci chcieli innego wariantu, który lepiej pasowałby do ich stylowo urządzonych mieszkań lub biur. Uważamy, że dzięki białej obudowie i zmniejszonym wymiarom ta oferta trafia w bieżące trendy” - powiedział Martin Schibitzki, account manager z Epson Polska.

Wszystkie najnowsze drukarki z serii EcoTank (L3160, L3156) charakteryzują się nową, kompaktową konstrukcją. Pojemnik na atrament nie jest już umieszczony z boku urządzenia – został zintegrowany z obudową i znajduje się z przodu. Modyfikacja ta nie tylko oszczędza przestrzeń na biurku, ale też ułatwia kontrolę poziomu atramentu. Przy napełnianiu pojemników z atramentem nowych butelek nie trzeba ściskać, dzięki czemu jego uzupełnianie jest mniej kłopotliwe, a dodatkowo dany kolor można wlać tylko do odpowiadającego mu zasobnika.

Podobnie jak inne oszczędne drukarki z serii EcoTank, modele L3160 i L3156 są wyposażone w duży pojemnik na atrament, który można napełnić przy użyciu wydajnych butelek. W zestawie z drukarką użytkownik otrzymuje atrament, który może wystarczyć nawet na trzy lata. Dzięki temu opłacalnemu rozwiązaniu można zaoszczędzić aż 90 proc. kosztów atramentu, a same butelki można dokupić w miarę potrzeby w przystępnej cenie.

EcoTank umożliwia proste drukowanie z telefonów, tabletów i laptopów. Dzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct przy użyciu aplikacji Epson iPrint można przesyłać dokumenty do wydrukowania z urządzeń mobilnych. Można też drukować pliki niemal z każdego miejsca na świecie dzięki funkcji Epson Email Print.

Oferta nowych modeli EcoTank zapewnia klientom jeszcze większy wybór: L3156 to biała drukarka „3 w 1" z obsługą Wi-Fi i Wi-Fi Direct, podczas gdy L3160 jest czarna i ma dodatkowo wyświetlacz LCD.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson

 

cript>