Zapraszamy do lektury lipcowego wydania „Poligrafiki”
22 lip 2019 12:36

Tematy miesiąca w wydaniu lipcowym to finansowanie i ekologia. Z pewnością zainteresuje Państwa informacja, że polscy przedsiębiorcy są pewni siebie i swojej pozycji na rynku, a 56 proc. małych firm planuje rozwój. Coraz więcej firm wykorzystuje też faktoring do finansowania swojej działalności – eksperci przewidują, że rynek faktoringowy w br. będzie rósł w tempie dwucyfrowym.

Ekologia z kolei to temat coraz bardziej na czasie, więc i my poświęcamy mu coraz więcej uwagi. W bieżącym wydaniu: wszystko, co warto wiedzieć o papierach z recyklingu; dlaczego trzeba ratować lasy deszczowe; jak zmieniać sposób myślenia i działania na rzecz środowiska oraz zachęta, aby dbając o jakość druku, dbać także o siebie i planetę.

Poza tym: petycja o zmianę resortu odpowiedzialnego za poligrafię, czyli kontynuacja działań Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga podejmowanych w interesie całej branży poligraficznej; maszyny Landa już w drukarniach, a liczba instalacji i zamówień rośnie; nowy system druku atramentowego Xerox Baltoro - i wiele innych ciekawych publikacji, zachęcamy więc Państwa do lektury!

error: Kopiowanie zabronione!