MEWA również w Wielkiej Brytanii
24 lip 2019 09:37

MEWA oferuje teraz swój serwis w zakresie czyściw również w Wielkiej Brytanii. Nowa siedziba firmy znajduje się w Birmingham. Tym samym firma jest już obecna na 14 rynkach europejskich. „Wejście na rynek brytyjski wiele dla nas znaczy - mówi dyrektor zarządzający Günes Yenen, odpowiedzialny za działania firmy w Wielkiej Brytanii. - Po pierwsze kontynuujemy nasz kurs w kierunku rozwoju i umacniamy naszą pozycję wiodącej firmy w branży. Po drugie szerzej wkraczamy w obszar cyfryzacji. Oferujemy nasze usługi przez internet, by stworzyć większe wartości dodane dla naszych klientów.“

Po raz pierwszy klienci mogą zamawiać potrzebne czyściwa w sklepie internetowym. Klienta przy wyborze i zamawianiu wspiera specjalny system nawigacji „the cloth finder”. Z jego pomocą można określić, jakie czyściwa najlepiej nadają się do danego zastosowania – system zadaje pytania o rodzaj zanieczyszczeń i żądaną wydajność czyściwa. Zaproponowana usługę można potem zamówić bezpośrednio online.

Sklep internetowy z czyściwami istnieje na razie tylko dla klientów w Wielkiej Brytanii, jednak jeszcze w tym roku planowana jest możliwość zakupu czyściw firmy MEWA przez internet w Hiszpanii i na Węgrzech. 

Opracowano na podstawie informacji firmy MEWA

 

 

error: Kopiowanie zabronione!