Najnowsza wersja Sistrade V.12 na Labelexpo Europe 2019
30 lip 2019 09:32

Najnowsza wersja v.12 oprogramowania Sistrade już jest dostępna na rynku. Nowe aktualizacje dostosowane do indywidualnych potrzeb przemysłu poligraficznego uproszczą, przyspieszą i usprawnią wszystkie procesy w firmie.

Sistrade MIS|ERP w chmurze może być dostosowane do każdego systemu operacyjnego. System jest dostępny w różnych językach, umożliwiając proste i sprawne zarządzanie kalkulacją, fakturowaniem, zamówieniami, zakupami, magazynem, produkcją, planowaniem, księgowością, zasobami ludzkimi i CRM oraz wiele innych.

Wśród tych funkcji wyróżniamy pełną reorganizację w procesie graficznym opakowań giętkich w celu lepszej wizualizacji danych i włączenia przepływu pracy zarządzania cylindrem, aby wysłać/odebrać cylinder do/z grawera.

Nowa funkcja została opracowana do zautomatyzowania procesów zamówienia, dowodu dostawy lub fakturowania; użytkownik może wybrać wszystkie niezbędne referencje z listy wsparcia, a ponadto system może wypełnić wiersze bez zapisywania danych pośrednich.

Zmieniony moduł harmonogramowania jest bardziej intuicyjny i dynamiczny, umożliwia przewidywanie zmian produkcyjnych. Teraz znacznie łatwiej jest ponownie dostosować lub przeliczyć operacje i zlecenia produkcyjne za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść”, zmienić zakłady lub porównać różne scenariusze. Moduł ten wyświetla użytkownikowi stan produkcji online, a także symuluje planowanie w poziomie i pionie na diagramie Gantta.

Aby umożliwić firmom udział w transformacji Industry 4.0, przyczyniając się do zwiększenia automatyzacji i zwiększenia wydajności produkcji, najnowsza wersja interfejsu gromadzenia danych Sistrade MIS|ERP jest teraz prostsza i bardziej przyjazna dla użytkownika, ale jednocześnie bardziej dokładna i łatwa do interpretowania dzięki zwiększonemu użyciu highchartów.

Całkowicie nowa funkcja Sistrade Dashboard Builder, jak sugeruje jej nazwa, to narzędzie do tworzenia własnych pulpitów wskaźników KPI w tabeli lub na wykresie, aby monitorować rozwój sprzedaży, zapasów i procesu produkcyjnego.

Najnowsza wersja będzie prezentowana na stoisku Sistrade podczas targów Labelexpo Europe.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sistrade

error: Kopiowanie zabronione!
cript>