Miraclon nagrodzony InterTech Technology Award 2019
16 sie 2019 08:05

Firma Miraclon - nowy dom dla rozwiązań Kodak Flexcel - otrzymała prestiżową nagrodę InterTech Technology Award 2019 za innowacyjne rozwiązanie Kodak Flexcel NX Ultra. Ten prestiżowy, międzynarodowy program nagród, sponsorowany przez Printing Industries of America (PIA), wyróżnia technologie, które mają znaczący wpływ na komunikację graficzną i powiązane branże.

„Sędziowie uznali przełomową i transformacyjną naturę technologii Miraclon, która umożliwia przejście na bezrozpuszczalnikową obróbkę płyt fleksograficznych” - powiedział Jim Workman, wiceprezes Centrum Technologii i Badań PIA.

To już czwarta nagroda InterTech Technology w ciągu 11 lat dla technologii Kodak Flexcel NX. Ta nagroda potwierdza zaangażowanie firmy Miraclon w ciągłe wdrażanie wartościowych innowacji w  technologię Flexcel NX, z myślą o swoich klientach.

„Rozwiązanie Flexcel NX Ultra oferuje drukarniom opakowaniowym inną metodę produkcji wysokowydajnych płyt Flexcel NX - wyjaśnia dr Zaki Ali, dyrektor ds. technologii w firmie Miraclon. - System wytwarzania płyt wodnych, z nowo opatentowaną technologią Kodak Ultra Clean, Flexcel NX Ultra pozwala przygotować płytę gotową do tłoczenia w niecałą godzinę, jednocześnie usuwając przeszkody i wyzwania, które nękały wodne rozwiązania do tworzenia płyt w ciągu ostatnich 25 lat . ”

Sędziowie konkursu InterTechTM Technology Awards byli zgodni co do tego, że technologia Miraclon będzie katalizatorem dla większej liczby dostawców i drukarń przygotowujących się do przejścia na wodne systemy fleksograficzne. „W Miraclon jesteśmy zaangażowani w dostarczanie rozwiązań technologicznych, które zwiększają wydajność, spójność i jakość druku fleksograficznego” - dodaje dr Ali.

Na podstawie informacji firmy Miraclon opracowała AP

cript>