Edale na targach Labelexpo Europe 2019
28 sie 2019 14:17

Firma Edale zrywa z konwencją i na tegorocznych targach Labelexpo Europe, zamiast standardowej prezentacji „zza lin” urządzeń do druku cyfrowego, stawia na interaktywny pokaz technologii druku etykiet ze swego portfolio. James Boughton, dyrektor ds. marketingu Edale, powiedział: „Naszym celem jest zapewnienie potencjalnym klientom szansy na dotknięcie, poznanie i komunikację z naszymi kluczowymi technologiami. Wszyscy wiemy, jak wydrukować wysokiej jakości etykietę, dlatego chcemy pokazać z bliska, jak można to zrobić z użyciem maszyny Edale. Co więcej, celem naszego udziału w tym show jest możliwość wymiany doświadczeń z klientami, a dla klientów to szansa na kontakt z Edale. Wypełniając stoisko inżynierami, a nie sprzedawcami, zyskujemy unikalną okazję do prowadzenia otwartych i wartościowych rozmów. Edale opiera się na słuchaniu i rozwijaniu kontaktów z klientami starymi i nowymi i taki format stoiska tworzy otwarte, interaktywne doznania, które określają Edale oraz wartości przez nią wyznawane.”

Wśród modułów prezentowanych na stoisku znajdą się dwa zespoły do druku na szerokiej wstędze FFL 3 430, jeden wyposażony w suszenie LED UV, drugi z wydłużoną ścieżką suszenia UV. Nowy zespół druku FL3 zawiera podwyższony standard automatyki (AiiR), na który składają się zautomatyzowane nafarbianie i druk, jak również zautomatyzowana kontrola registrów bocznych i wzdłużnych.

Edale pokaże również najnowszą technologię „EZ Die”, która pozwala operatorowi na wymianę narzędzi do sztancowania w czasie krótszym niż 60 sekund. Do jej zalet należą także automatyczny preregister, zautomatyzowany cross register, jak również wstępne narządzanie i automatyczne załączanie odbioru zużytego ażuru.

Na stoisku znajdzie się również miejsce dla Edale EFX Print Bar, czyli systemu inkjet UV o wysokiej precyzji, stworzonego z myślą o cyfryzacji procesów wykańczania i uszlachetnień etykiet po druku. Dostępny jest w trzech konfiguracjach: Digital white, Digital cold foil lub high build.

Firma zademonstruje także stację druku FL5 o szerokości 510 mm. FL5 jest przeznaczona do zadruku niskonakładowych pudełek składanych w jednym przebiegu i może być połączona z wycinarką Edale Flatbed.

Na podstawie informacji firmy Edale opracował TK

cript>