Edward Dreszer wśród „Liderów z powołania”
28 sie 2019 12:21

23 sierpnia w krakowskim oddziale magazynu „WHY Story” zebrała się Kapituła Programu „Lider z powołania”. W skład Kapituły weszli przedstawiciele samorządów, świata biznesu, sportu, nauki i edukacji, seniorów oraz mediów. W trakcie obrad zostali wyłonieni tegoroczni laureaci.

Celem Programu „Lider z powołania” jest wyłonienie i nagrodzenie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menedżerów – liderów w różnorodnych dziedzinach: kulturze i sztuce, sporcie, gospodarce, na polu społecznym w celu promowania pozytywnych postaw oraz rozwoju synergii reprezentowanych środowisk. Lider z powołania dba o rozwój swoich pracowników, nie tylko realizację celów zawodowych, ale także o zadowolenie całego zespołu z atmosfery pracy, wspiera kwestie ekologiczne, kulturę, sztukę, sport oraz działania charytatywne. Ważnym celem Programu jest także integracja różnych środowisk w celu podjęcia dalszych działań na polu gospodarczym oraz społecznym. Liderzy są wybierani w kilku kategoriach.

Edward Dreszer otrzymał tytuł w kategoriach „Lider w biznesie” oraz „Lider społeczny”.

Uroczyste wręczenie tytułów nastąpi podczas Międzynarodowego Kongresu „Lider z powołania”, który odbędzie się 26 września br. na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie. Wśród uczestników Kongresu znajdą się Liderzy z Polski i świata.


Opracowano na podstawie informacji organizatorów

cript>