Ostatnia szansa na rejestrację ze zniżką!
13 wrz 2019 09:19

Odbywające się tradycyjnie w Brussels Expo w dn. 24 – 27 września br. czterodniowe wydarzenie będzie większe niż kiedykolwiek wcześniej, z setkami pokazów na żywo, dwiema nowymi przestrzeniami tematycznymi, trzema prowadzonymi przez ekspertów kursami mistrzowskimi i zupełnie nowym warsztatem.

Tematem tegorocznych targów, zatytułowanych "Move your business forward" (Rozwiń firmę), jest poprawa strategii biznesowej i rozwój branży. W 9 halach wystawienniczych zaprezentuje się ponad 600 wystawców.

Uzupełnieniem wystawy głównej są dwie przestrzenie tematyczne, które zadebiutują na Labelexpo Europe 2019. Flexible Packaging Arena będzie pokazem dwóch linii produkcyjnych - jednej konwencjonalnej i jednej cyfrowej - produkujących opakowania giętkie do pośredniego kontaktu z żywnością zgodnie z najnowszymi standardami GMP. Odwiedzający uzyskają nowe spojrzenie na najlepsze praktyki utrwalania UVFoodSafe w branży produkcji etykiet do i opakowań giętkich do pośredniego kontaktu z żywnością.

W przestrzeni Sustainability Insight Café odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi innowacjami w zakresie zrównoważonego rozwoju, mającymi na celu wspieranie bardziej przyjaznej dla środowiska produkcji etykiet i opakowań.

Niezwykle popularny tematyczny program edukacyjny obejmie trzy pół-dniowe kursy mistrzowskie prowadzone przez ekspertów z dziedziny atramentów, powłok i lakierów, druku etykiet i opakowań drukowanych cyfrowo oraz – tegoroczna nowość – opakowań giętkich. Nowy warsztat prowadzony we współpracy z Akademią Etykiet obejmie materiały samoprzylepne.

Do soboty, 14 września można jeszcze zarezerwować bilety na 40., jubileuszową edycję targów Labelexpo Europe 2019 z 25% zniżką. Cena biletu po jej uwzględnieniu wynosi 60 euro. 

Opracowano na podstawie informacji organizatorów.

error: Kopiowanie zabronione!
cript>