Evolution Series zadebiutuje na Labelexpo Europe 2019
19 wrz 2019 09:41

Firma Mark Andy poinformowała o premierze maszyn z serii Evolution, która odbędzie się na targach Labelexpo Europe 2019. Prosta w obsłudze platforma oparta na sprawdzonych rozwiązaniach technicznych Mark Andy to skalowalne rozwiązanie produkcyjne, które zaspokoi współczesne potrzeby producentów opakowań i umożliwi dopasowanie ich oferty do oczekiwań rynku, jakich można się spodziewać w niedalekiej przyszłości.

Maszyna Evolution Series, napędzana mechanizmem serwomotorowym i oferowana w wersjach z 13- i 17-calową szerokością wstęgi (odpowiednio 330 i 460 mm) oraz maksymalną prędkością produkcyjną 230 m/min, jest już dostępna w sprzedaży. Jej premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu w Brukseli na targach Labelexpo Europe 2019.

Tom Schelmbauer, dyrektor handlowy Mark Andy Flexo przekonuje, że Evolution Series to strategiczne uzupełnienie firmowych rozwiązań w technologii flekso, zapewniające pełne serwowspomaganie, które dotychczas nie było dostępne na rynku dla tych szerokości druku.

„Druk fleksograficzny z pełnym serwowspomaganiem jest teraz w zasięgu ręki wszystkich producentów - wyjaśnia. - Ta technologia, o najwyższej możliwej jakości i technicznym zaawansowaniu, była od dawna niespełnioną potrzebą naszej branży. Opierając się na sukcesie naszej istniejącej technologii wprowadzamy na rynek Evolution Series jako rozwiązanie dla przetwórców oczekujących maszyny do druku na etykietach i foliach, która będzie rozwijać się w miarę wzrostu ich biznesu.”

Na podstawie informacji firmy Mark Andy opracował TK

cript>