Nowi dystrybutorzy materiałów eksploatacyjnych OKI Europe w Polsce
23 wrz 2019 13:11

Polski odział OKI Europe rozszerzył możliwości dystrybucyjne swoich materiałów eksploatacyjnych podpisując nowe kontrakty z największym dystrybutorem IT w Polsce - firmą AB SA oraz czeską spółka LAMA PLUS.

Firma AB SA została oficjalnym master-dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI Europe na Polskę i może teraz zaopatrywać autoryzowanych dystrybutorów OKI. Master-dystrybutor to najwyższy poziom współpracy kontraktowej dotyczącej sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. OKI sprzedaje bezpośrednio do master-dystrybutorów, którzy zajmują się obsługą całego kanału resellerskiego. W Polsce status master-dystrybutora posiadają firma ALSO, która jest paneuropejskim dystrybutorem OKI oraz właśnie firma AB SA.

„Wybraliśmy firmę AB SA na naszego master-dystrybutora w Polsce, ponieważ potrzebowaliśmy sprawdzonego lokalnego dystrybutora, który operacyjnie będzie w stanie zająć się obsługą naszego kanału sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. Grupa AB, jako największy dystrybutor IT w Polsce, posiada odpowiednio wysoki poziom doświadczenia, szeroką bazę partnerów, do tego potrafi szybko i elastycznie implementować zmiany i błyskawicznie docierać z informacją o nich do całego kanału. Nasza długoletnia współpraca - AB SA było do tej pory naszym autoryzowanym dystrybutorem - potwierdziła, że firma ta jest odpowiednim wyborem i doskonale sprawdzi się w roli najważniejszego lokalnego dystrybutora materiałów eksploatacyjnych OKI w Polsce. Dzięki tej współpracy nasi autoryzowani dystrybutorzy oraz reselerzy zyskują dużo większą dostępność materiałów i możliwość finansowania różnych przedsięwzięć” – mówi Paweł Andrzejewski, distribution channel manager w OKI Europe (Polska).

Polski oddział czeskiego autoryzowanego dystrybutora OKI, spółki LAMA PLUS uzyskał także możliwość realizacji projektów w cenach specjalnych na terenie Polski. Do tej pory prowadził sprzedaż w Polsce wyłącznie w cenach standardowych.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKIcript>