Prograf SG na targach RetailShow
26 wrz 2019 11:51

W dniach 20-21 listopada br. fachowcy z branży profesjonalnego wyposażenia sklepów i witryn spotkają się na targach RetailShow w Warszawie. Będzie to też okazja do zapoznania się z możliwościami firmy Prograf SG, specjalizującej się właśnie w obsłudze wizualnej witryn.

Firma Prograf SG to jeden z liderów w branży produkcji na potrzeby reklamy wizualnej, mogący poszczycić się 30-letnim doświadczeniem. Fabryka firmy została usytuowana w Milanówku, oddalonym o ok. 30 km od Warszawy.

Specjalizacją firmy jest kompleksowa realizacja materiałów reklamowych dopasowanych do potrzeb brandów klientów – w tym przygotowanie składowych druku na wszelkiego rodzaju materiałach płaskich i rolowych. W firmie powstają m.in. wydruki na płytach PVC, folii, tkaninach, jak również materiałach ekologicznych takich jak sklejka czy cardboard. Firma jest obecna na targach Visual Marchandisingu na świecie, gdzie prezentowane są innowacyjne, a zarazem ekologiczne materiały, które przyczyniają się znacząco do obniżenia kosztów kampanii reklamowych.

Ekologia jest szczególnie bliska firmie Prograf SG. Bardzo ważnym elementem polityki materiałowej jest to, aby stosowane do produkcji reklam materiały były ekologiczne, wolne od związków toksycznych i spełniały surowe wymogi recyklingu.

Firma koncentruje swoją działalność na wyposażaniu wnętrz sklepów w elementy komunikacji z klientem i znacząco wspomagające sprzedaż takie jak zawieszki, cenówki czy elementy dekoracyjne witryn. Wyprodukowane w firmie Prograf SG materiały trafiają do centrów handlowych oraz sieci sklepów w całym kraju i za granicą. 42 proc. zleceń to realizacje dla branży odzieżowej, ok. 30 proc. klientów stanowią agencje reklamowe, pozostałe zlecenia realizowane są m.in. dla branż motoryzacyjnej i kosmetycznej.

Bogaty park maszynowy, składający się z ploterów tnących, frezarek, laminatorów, gilotyn oraz przygotowany na wyzwania dział techniczny, a także ekipa składająca się z blisko 60 fachowców umożliwiają firmie realizację projektów dla nawet najbardziej wymagających klientów w Polsce i wielu krajach Europy Zachodniej.

Firma Prograf SG przedstawi swoje możliwości na największych targach branży wyposażenia sklepów RetailShow, które odbędą się w Warszawie w Centrum EXPO XXI w dniach 20-21 listopada br.; będzie to jubileuszowa, 10. edycja imprezy.

Wizyta na stoisku Prograf SG będzie okazją do zapoznania się z możliwościami produkcyjnymi firmy, która jest wyspecjalizowana w realizacji skomplikowanych projektów reklamy wizualnej w obiektach handlowych. Firma zademonstruje możliwości druku, które pozwalają aranżować witryny sklepowe w sposób kompleksowy; przedstawi także rozwiązania wykorzystujące profile aluminiowe połączone z zadrukowaną tkaniną. Takie rozwiązanie zastosowane przez firmę Prograf SG spotkało się z ciepłym przyjęciem na targach FESPA 2019.

Opracowano na podstawie informacji firmy Prograf SG

cript>