Reprograf-Grafikus organizuje Printology 19
26 wrz 2019 14:39

W dniu 24.10.2019 odbędzie się w Warszawie jednodniowa impreza z serii Printology, której pomysłodawcą i organizatorem w różnych krajach jest firma Komori. Printology to konferencja połączona z pokazami druku na maszynie offsetowej, prezentującymi jej możliwości techniczne oraz opcje wykorzystane w praktyce.

Tym razem Printology po raz pierwszy odbędzie się w Polsce i organizuje ją firma Reprograf-Grafikus, jedyny dystrybutor firmy Komori w Polsce. Do grona prelegentów oprócz reprezentantów firm Reprograf-Grafikus i Komori zaproszeni zostali przedstawiciele takich firm jak Baldwin, Epple oraz Drukarnia Torro. Ideą przyświecającą imprezie jest praktyczne pokazanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie najnowszych technologii druku offsetowego ze szczególnym uwzględnieniem różnych technologii suszenia.

Niewątpliwą atrakcją tej imprezy będą praktyczne pokazy druku; odbędą się one po części konferencyjnej w Drukarni Torro, której właściciele wspólnie z firmą Reprograf-Grafikus zapraszają gości Printology19. Jest to drukarnia, która posiada rozwiązania technologiczne z zakresu druku w najnowszych metodach suszenia niskoenergetycznego UV, jak i tradycyjnego UV.

Ze względu na charakter imprezy liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje pisemna forma zgłoszenia udziału.

Więcej informacji na www.reprograf-grafikus.com.pl

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf-Grafikus

 

error: Kopiowanie zabronione!