Seminarium Wielkiego Formatu
3 paź 2019 15:22

Atrium Centrum Ploterowe zaprasza na Seminarium Wielkiego Formatu, które odbędzie się w Opolu w dniach 24-25 października br. Jak co roku organizator zapewni solidną dawkę wiedzy z pierwszej ręki, wielkich premier, wiodących technologii, inspiracji i zabawy.

„Jesteśmy przekonani, że uczestnicy będą zadowoleni z możliwości sprawdzenia różnego rodzaju urządzeń w jednym miejscu. Co więcej, będą mogli usłyszeć o wielu premierowych w Polsce technologiach, dopytać i poradzić się polskich i zagranicznych ekspertów druku wielkoformatowego oraz wziąć udział w licznych prelekcjach i warsztatach” - zapowiada Paweł Stania z firmy Atrium.

Pierwszy dzień Seminarium uczestnicy rozpoczną od części prelekcyjnej. W nowoczesnej Sali Kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki będzie czekało na uczestników liczne grono prelegentów, reprezentujących kilku producentów urządzeń i oprogramowania do druku wielkoformatowego.

Podczas panelów demonstracyjnych można będzie poszerzyć wiedzę, konsultując się z prelegentami z 5 krajów reprezentującymi takie marki jak: Mutoh, EFI, Summa, Onyx, Neolt czy Ikonos.

Pierwszy dzień to także dzień wielkiej premiery marki Mutoh w Polsce. Tego dnia goście będą mogli po raz pierwszy zobaczyć najnowszą serię drukarek o nazwie XPERTJET.

„Podczas Seminarium zaprezentowany zostanie model Mutoh XpertJet 1641SR. Poza prezentowanym modelem w ofercie dostępny będzie również ploter 1682SR. Są to odpowiednio drukarki 4- (CMYK) i 8-kanałowe (2xCMYK lub CMYK LC LM LK). Wydajność tych drukarek sięga 53 i 87 m2/h. XpertJet jako następca linii ValueJet posiada szereg nowych rozwiązań: atramenty ekosolwentowe nowej generacji, nowoczesny design, technologię DropMaster 2, dotykowy panel, nowe systemy prowadzenia mediów i wiele innych. (...)” - kontynuuje Paweł Stania.

Na koniec pierwszego dnia pełnego wielkoformatowych wydarzeń na uczestników Seminarium będzie czekała jeszcze jedna atrakcja… nie mniej wielkoformatowa. Specjalnie dla gości Seminarium zagra zespół RAZ DWA TRZY.

Dzień drugi to już panel warsztatowy a w zasadzie jego kontynuacja, podczas którego można będzie dogłębnie zapoznać się ze wszystkimi prezentowanymi technologiami, zasięgnąć opinii z pierwszej ręki, po-rozmawiać z doradcami ds. druku, materiałów czy finansowania.

Podczas bloków demonstracyjnych pierwszego oraz drugiego dnia zostanie zaprezentowanych „na żywo” ok. 20 urządzeń do druku wielkoformatowego i post-produkcji, m.in.:

 • PREMIERY: Mutoh XPERTJET, Artemis Pulsar 2

 • plotery LED-UV: EFI Pro 24f, Mutoh ValueJet 1636UH, Mutoh ValueJet 1638UR

 • drukarki „gadżetowe” LED-UV: Mutoh ValueJet 426UF, Mutoh ValueJet 626UF

 • plotery żywiczne: Mutoh ValueJet 1638X, Mutoh ValueJet 1624X, Mutoh ValueJet 1604X, Mutoh ValueJet 1324X

 • plotery eko: Mutoh ValueJet 628

 • plotery sublimacyjne: Mutoh RJ-900XG

 • plotery solwentowe: Artemis KM 32xx, Artemis Vector

 • plotery do druku tkanin: Mutoh ValueJet 1938TX + Artemis PX-180

 • plotery tnące: Summa D

 • lasery CO2: Artemis SF 1390

 • trymery XY: Neolt Matic XY

 • laminatory: Neolt Shield

 • oprogramowanie: ONYX 19

Warunki uczestnictwa

W cenie uczestnictwa (99 zł za osobę) organizator zapewnia: udział w Seminarium, zakwaterowanie w hotelach w centrum Opola, lunch, kolację, przerwę kawową, udział w koncercie zespołu RAZ DWA TRZY (wyłącznie dla uczestników Seminarium) oraz materiały demonstracyjne i promocyjne.

Aby wziąć udział w Seminarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona.

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium

error: Kopiowanie zabronione!
cript>