11 sprzedanych maszyn Konica Minolta i MGI podczas Labelexpo
8 paź 2019 10:13

Na wspólnym stoisku obu firm podczas targów Labelexpo Europe 2019 podpisano 11 umów sprzedaży: 8 dotyczy maszyn Konica Minolta, a 3 systemu cyfrowego uszlachetniania MGI.

Dwie maszyny Accurio Label 230 trafią do Francji, jedna do drukarni dziełowej, druga do zakładu specjalizującego się w druku etykiet.

Jeden z systemów druku i cyfrowego uszlachetniania JETVarnish 3D Web firmy MGI został zakupiony przez włoską drukarnię Rotocel mieszczącą się w Bolonii, której specjalizacją są wysokiej jakości etykiety samoprzylepne z roli. O zakupie zadecydowały unikalne możliwości personalizacji i wykończenia.

Trzy inne kontrakty zostały podpisane z drukarniami z Wielkiej Brytanii, trzy – z drukarniami z Niemiec oraz po jednym - z Turcji i Armenii.

Edoardo Cotichini, odpowiedzialny za druk przemysłowy w Konica Minolta Business Solutions Europe, mówi: „Labelexpo były znaczącym sukcesem, wzbudziliśmy wielkie zainteresowanie zwiedzających. Liczba odwiedzających nasze stoisko podwoiła się w stosunku do roku 2017 (…) Według InfoSource staliśmy się numerem 2 na rynku, a nasz szybki wzrost nie wykazuje żadnych oznak zwolnienia. Te ostatnie kontrakty sprzedaży pokazują po raz kolejny, że firmy zwracają się coraz bardziej ku naszej technologii druku etykiet. (...)”

Na podstawie graphiline.com opracowała IZ

cript>