Gallus świętuje sprzedaż 100. systemu Gallus Labelmaster
6 lis 2019 08:57

Gallus, spółka zależna Heidelberger Druckmaschinen AG, podczas targów Labelexpo Europe 2019 świętowała kamień milowy - na targach sprzedano 100. maszynę Gallus Labelmaster, która zostanie zainstalowana w firmie poligraficznej Interfas z siedzibą w Louviers, we Francji. Ta konwencjonalna maszyna, o szerokości wstęgi 440 mm, jest wyposażona w osiem fleksograficznych jednostek drukujących i trzy jednostki sztancujące. System posiada również zintegrowane wykańczanie na zimno. Jest to pierwszy Gallus Labelmaster i pierwsza maszyna fleksograficzna w firmie Interfas, która w produkcji etykiet polegała do tej pory wyłącznie na druku offsetowym.

Gallus Labelmaster nr 100 zainstalowany w Louviers będzie wykorzystywany przede wszystkim do produkcji etykiet samoprzylepnych. Firma Interfas po raz pierwszy inwestuje we fleksograficzny system do produkcji etykiet, tym samym demonstrując, że jakość druku w procesie drukowania fleksograficznego może z łatwością równać się z offsetem.

Gallus Labelmaster drukuje z niezmiennie wysoką jakością i minimalnym zużyciem papieru dzięki bardzo krótkiej wstędze (tylko 1,4 m między jednostkami drukującymi) przy prędkości drukowania do 200 m/min. Jak podaje producent, maszynę charakteryzują krótki czas konfiguracji, precyzyjna i stabilna dokładność rejestru, wykrojnik w dowolnej pozycji oraz intuicyjna obsługa.

Spośród systemów firmy Gallus, Gallus Labelmaster - ze 100 sprzedanymi egzemplarzami - osiągnął najlepsze wyniki sprzedaży od momentu wprowadzenia na rynek podczas Labelexpo Europe 2017 do dziś i w związku z tym jego wdrożenie na rynek jako innowacji produktowej stało się najbardziej udanym w historii firmy.

Gallus Labelmaster nr 100 ma zostać zainstalowany w siedzibie firmy Interfas wiosną 2020 r.

Na podstawie informacji firmy Heidelberg opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!
cript>