OKI Europe na targach RetailShow 2019
19 lis 2019 10:38

OKI Europe na tegorocznych jubileuszowych targach Wyposażenia Sklepów RetailShow 2019, które odbędą się w dniach 20-21 listopada w Warszawskim Centrum Expo XXI, zaprezentuje m.in. najmniejsze na rynku kolorowe drukarki A3 z serii C800 oraz rozwiązania dedykowane branży detalicznej.

Na stoisku OKI będzie można zobaczyć, jakie możliwości ma kolorowa drukarka OKI C844dnW, która właśnie zdobyła nagrodę ,,Złota Innowacja Retail 2019” zajmując 1. miejsce w kategorii Rozwiązania wspierające handel w konkursie ,,Złote Innowacje FMCG & Retail 2019” dla najbardziej innowacyjnych rozwiązań i produktów związanych z handlem. Eksperci OKI pokażą np., jak za jej pomocą można w kilka minut zaproponować klientom ciekawą promocję, która przełoży się na zwiększenie koszyka zakupów i jednocześnie będzie budować w świadomości klientów pozytywny wizerunek marki.

Ta ultrakompaktowa drukarka jest najmniejszą na rynku kolorową drukarką A3. Pozwala tworzyć efektowne materiały promocyjno-reklamowe drukowane w kolorze o wysokiej rozdzielczości na różnych formatach i typach nośników: od małych cenówek i wizytówek do banerów o długości do 1322 mm oraz kartonach o gramaturze 256 g/m². Umożliwia też drukowanie na wstępnie przyciętych nośnikach na potrzeby m.in. zawieszek na drzwi czy kołnierzy butelek oraz na nośnikach odpornych na wodę i promienie UV, zapewniając profesjonalne wykończenie i żywe kolory. Łatwo więc przygotować np. etykiety przeznaczone do używania w niskich temperaturach czy w środowisku o wysokiej wilgotności czy na foliach wodoodpornych.

„Drukarka OKI C844dnW to idealne rozwiązanie dla sprzedawców detalicznych, którzy potrzebują doskonałej jakości druku na żądanie. Duża szybkość drukowania, tonery o dużej pojemności, druk dwustronny w standardzie i zaawansowane opcje łączności umożliwiają szybkie drukowanie elementów komunikacji wizualnej zgodnych z najwyższymi standardami – a to wszystko na miejscu, w sklepie. Dzięki połączeniu rozdzielczości druku 1200x1200 dpi z niskimi kosztami eksploatacji oraz wyjątkową ekologiczną wydajnością to łatwe w obsłudze urządzenie świetnie sprawdza się w przypadku wydruków profesjonalnych materiałów handlowych i marketingowych przy wykorzystaniu energooszczędnej technologii utrwalania. Co więcej, może służyć nie tylko do tworzenia oznakowania, bowiem doskonale nadaje się też do drukowania innych, codziennych dokumentów związanych z prowadzeniem punktu detalicznego – faktur czy zamówień” – mówi Patryk Wąsowicz, product marketing manager CEE w OKI Europe (Polska).

Oferta OKI Europe dla branży Retail łączy drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, oprogramowanie, nośniki, akcesoria i usługi. Dzięki temu detalista dysponuje pełnią możliwości wykorzystania wszelkich sposobów zamiany ruchu klientów, poprzez odpowiednią komunikację wizualną i oznakowania sklepowe, w celu uzyskania większego przychodu. Może to zrobić przy użyciu standardowej drukarki OKI i nie musi posiadać specjalistycznych umiejętności projektowych, dzięki dołączonemu do drukarki oprogramowaniu, które w intuicyjny sposób pozwala tworzyć profesjonalne projekty graficzne.

Urządzenia OKI dedykowane tej branży to m.in. najmniejsze na rynku kolorowe drukarki A3 z serii C800 oraz urządzenia wielofunkcyjne z serii MC800 wraz z najnowszymi platformami oprogramowania, które charakteryzują się wysoką jakością wydruków oraz elastycznością w obsłudze szerokiej gamy nośników. Umożliwiają one drukowanie we własnym zakresie przyciągających wzrok materiałów promocyjnych i wystawienniczych takich jak: banery, plakaty, ulotki, naklejki, etykiety cenowe i półkowe, oznaczenia kierunkowe, ramki, naklejki podłogowe oraz inne materiały na żądanie w wysokiej jakości. Drukowanie na miejscu oznacza brak ograniczeń w postaci minimalnej wielkości zamówienia, a więc i brak niewykorzystanych materiałów oraz konieczności ich magazynowania. Do tego maksymalnie skraca czas przygotowania potrzebnych materiałów. Ceny i promocje można dostosować do określonej pory, klienta lub sklepu, zwiększając wydajność i wartość transakcji w celu zwiększenia sprzedaży.

W Warszawskim Centrum Expo XXI na stoisku OKI Europe będzie można też zobaczyć kolorową drukarkę C834.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI

cript>