Piotr Ciosk odchodzi z OZGrafu
27 lis 2019 09:02

Prezes Olsztyńskich Zakładów Graficznych po ponad 8 latach zarządzania firmą kończy w niej pracę z dniem 31.12.2019 r. Jako powód swojej decyzji podaje względy prywatne.

„Mam ogromną satysfakcję z faktu, że zostawiam firmę w dobrej kondycji finansowej i organizacyjnej, z nowoczesnym parkiem maszynowym,  z bardzo dobrą pozycją na rynku wydawniczym. Zostawiam przede wszystkim wspaniałą, kompetentną i zgraną załogę, bez której ten sukces byłby niemożliwy” - pisze w komunikacie. 

Na okres od stycznia do marca 2020 r. Rada Nadzorcza OZGraf SA oddeleguje prezesa Waldemara Lipkę do pełnienia funkcji prezesa zarządu OZGraf SA; jednocześnie na członka zarządu zostanie powołany Mirosław Jachemek – dyrektor produkcji, zapewniając ciągłość zarządzania firmą.

Jak informuje Piotr Ciosk, w przypadku spraw dotyczących roku 2019 będzie pozostawał do dyspozycji pod dotychczasowym numerem telefonu. Zapewnia też, że nie rozstaje się z branżą, ponieważ od nowego roku rozpocznie kierowanie wydawnictwem  w Warszawie.

 

 

error: Kopiowanie zabronione!