Nowy POS Sharp z nagrodą „Innowacje Handlu 2019”
3 gru 2019 09:14

W dniach 20-21 listopada Sharp uczestniczył w targach RetailShow, odbywających się w warszawskim centrum targowo-wystawienniczym EXPO XXI. Sharp zaprezentował tam ofertę monitorów oraz: system do Digital Signage, oprogramowanie do skanowania faktur, najnowszy monitor interaktywny dedykowany środowisku Windows, a także możliwości nowej linii terminali POS.

Najnowsze terminale POS Sharp wyróżniają się wytrzymałością oraz budową modułową, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla sklepów, hoteli czy gastronomii. Warto podkreślić, że jeden z nowych POS-ów – model RZ-E3L0EBK z ekranem Full HD o przekątnej 13,3” – zwrócił uwagę jury konkursu „Innowacje Handlu 2019”, zwyciężając w kategorii „Systemy marketingowe, POS i Digital Signage”. Jury doceniło jakość urządzenia, możliwości rozbudowy oraz unikalny rozmiar terminala.

Terminale POS Sharp z nowej serii RZ-E3XX umożliwiają zbudowanie nowoczesnego punktu sprzedaży. Kolorowe wyświetlacze są jasne i wytrzymałe, a dzięki technologii dotyku pojemnościowego P-CAP – niezwykle precyzyjne. Przód ekranu wyróżnia się wysokim stopniem ochrony (IP65), zapewniającym odporność na wodę i pył, dzięki czemu są to idealne urządzenia dla sklepów, hoteli oraz gastronomii.

Wszystkie modele serii RZE3XX są wyposażone w napęd SSD, pracują w sposób cichy, nie wymagają korzystania z chłodzenia aktywnego. Modułowa budowa pozwala na łatwy dostęp do urządzenia np. w przypadku rozbudowy pamięci, procesora lub innych zmian w konfiguracji (dodatkowe porty do podłączania urządzeń zewnętrznych, czytnik kart magnetycznych, kopia zapasowa danych z dysku twardego itd.). Urządzenia pracują w systemie operacyjnym Windows 10IoT.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sharp

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>