Evolution E3 – nowy, flagowy trymer KeenCut 
9 gru 2019 13:07

KeenCut, jako znany i ceniony na świecie producent niezawodnych, ręcznych trymerów, stale udoskonala swoją technologię. Dzięki temu na rynku pojawiają się coraz to nowsze, doskonalsze rozwiązania. Do takich właśnie należy nowy trymer poziomy – Evolution E3, który, bez dwóch zdań, można nazwać flagowym produktem firmy.

Evolution E3 to trymer stworzony zgodnie z najwyższymi standardami producenta KeenCut. Jest następcą wersji E2, który był uznawany w branży za najbardziej precyzyjny i niezawodny trymer manualny na rynku. W najnowszym urządzeniu projektanci skoncentrowali się na intuicyjności w pozycjonowaniu ciętego materiału. Ponadto zastosowano najtrwalsze przemysłowe rozwiązania opracowane dla trymera pionowego SteelTrak, który bez problemów radzi sobie z najtrwalszymi materiałami takimi jak np. płyty kompozytowe, arkusze alu/stal czy nawet ze szkłem. Głowicę Evolution E3 osadzono na łożyskach, a nie na ślizgach jak w poprzednim modelu, co bezpośrednio przekłada się na bezobsługowość oraz wygodę użytkowania.

KeenCut przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów. Z tego powodu wszystkie trymery wykonywane są w Wielkiej Brytanii, podobnie jak większość (prawie wszystkie) ich komponentów. Dodatkowo urządzenia są poddawane najbardziej pieczołowitej kontroli jakości, co skutkuje aż 5-letnią gwarancją producenta!

KeenCut Evolution E3 to najbardziej zaawansowany technologicznie trymer do cięcia poziomego, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Obecnie jest dostępny w trzech wersjach, co pomaga precyzyjnie dobrać urządzenie do indywidualnych potrzeb produkcyjnych.

– FreeHand – wersja mobilna, niewymagająca instalacji na blacie roboczym. Sprawdza się idealnie, gdy istnieje potrzeba zastosowania bardziej zaawansowanego rozwiązania niż trymer Simplex, ale także zabrania trymera ze sobą. Model ten jest dostępny w rozmiarze od 1,1 m do 3,1 m (w skoku co 50 cm szerokości).

– BenchTop – wersja urządzenia, która może być instalowana na dowolnym blacie roboczym. Trymer nie wymaga kalibracji, a czas instalacji jest krótki.

– SmartFold – rozwiązanie flagowe. Umożliwia cięcie na listwie nożem krążkowym, bez konieczności stosowania mat ochronnych. Proces cięcia odbywa się na wbudowanej listwie – można do niej uzyskać dostęp w bardzo intuicyjny sposób (bez użycia narzędzi, nie istnieje konieczność np. wykręcania śrub).

Modele BenchTop i SmartFold są dostępne w szerokościach od 1,1 m do 3,6 m.

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń KeenCut w Polsce jest firma Integart Sp. z o.o. Zamówienia trymera Evolution E3 i pozostałych modeli można składać między innymi poprzez sklep internetowy www.Komplementarne.pl lub kontaktując się z przedstawicielami handlowymi firmy. Warto nadmienić, że istnieje także możliwość realizacji zamówień na nietypowe rozmiary urządzeń. W takim przypadku zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem.

Artykuł sponsorowany

 

cript>