Konferencja EFI Connect 2020 już w styczniu
30 gru 2019 09:02

Jak zapowiada firma Electronics For Imaging Inc., przyszłoroczna iteracja corocznej konferencji użytkowników EFI Connect będzie jedną z najbardziej znaczących i bogatych w wiedzę w 20-letniej historii imprezy, m.in. dzięki 200 sesjom, które dostarczą nowych informacji na temat zarządzania przepływem pracy, automatyzacji, zintegrowanego druku cyfrowego i marketingowych strategii rozwoju branży. Każdego roku specjaliści branży druku i opakowań z całego świata uczestniczą w konferencji Connect, aby uzyskać przewagę technologiczną, operacyjną i zarządczą w rozwijającej się przestrzeni cyfrowej.

Głównymi prelegentami konferencji, która odbędzie się w dniach 21-24 stycznia w kurorcie Wynn Las Vegas, będą były dyrektor wykonawczy IBM - Alfred Zollar, który podzieli się swoją wiedzą na temat systemów zarządzania przedsiębiorstwem oraz Jeff Jacobson, wieloletni lider w branży drukarskiej, który dołączył do EFI jako dyrektor generalny i prezes zarządu w 2019 r. - przedstawi on swoją wizję przyszłości branży. Dodatkowo w specjalnej sesji przy kominku odbędzie się rozmowa między Jacobsonem i byłym dyrektorem generalnym EFI, Guyem Gechtem.

Zollar, który jest obecnie członkiem zespołu partnerów wykonawczych Siris Capital, LLC, pomógł w zorganizowaniu przejęcia EFI w połowie 2019 r. przez podmiot stowarzyszony Siris. Przed współpracą z grupą Siris, Zollar przez 34 lata pracował w przedsiębiorstwach IBM zajmujących się oprogramowaniem w zakresie zarządzania informacjami, rozwoju aplikacji, sieci, systemów operacyjnych i bezpieczeństwa.

Opierając się na swoim doświadczeniu w zakresie jednych z wiodących, wartych miliardy dolarów technologii zarządzania infrastrukturą - IBM Tivoli Software, oprogramowania IBM Lotus i wielu innych kluczowych aplikacji biznesowych, Zollar - podczas sesji 22 stycznia - przedstawi przyszłe trendy i strategie sukcesu dla specjalistów z branży drukarskiej następnej ery IT.

Prelekcja Jeffa Jacobsona, zaplanowana na 21 stycznia, przedstawi uczestnikom wizję przyszłości druku w oparciu o główne trendy kształtujące przyszłość komunikacji, marketingu i handlu. Jacobson legitymuje się 30-letnim doświadczeniem w branży drukarskiej - w tym na stanowisku dyrektora generalnego Kodak Polychrome Graphics, Presstek i, ostatnio, Xerox. Jego najważniejsze spostrzeżenia są oparte na szerokim kontakcie z klientami od momentu objęcia funkcji kierowniczej w EFI w sierpniu br.

Tego samego dnia, na specjalnym czacie przy kominku, po raz pierwszy na scenie spotkają się dwaj prezesi EFI. Jacobson przeprowadzi wywiad z wieloletnim liderem firmy, Guyem Gechtem, który przez prawie 19 lat kierował firmą EFI.

„Przeprowadziłem wywiad z Jeffem Jacobsonem na spotkaniu przy kominku w 2017 r., a teraz role się odwróciły - powiedział Gecht. - Jestem podekscytowany tym, że znalazłem się po drugiej stronie stołu i nie mogę się doczekać, aby podzielić się nowymi przemyśleniami na temat branży i jej przyszłych możliwości. Dostawcy usług druku nadal stoją w obliczu wyzwań i możliwości, a ich zdolność do szybkiego uczenia się i dostosowywania jest kluczowa dla osiągania zyskownego wzrostu. (…)”.

„Connect zapewnia wyjątkową wartość jako platforma do dzielenia się pomysłami w sposób, który naprawdę nadaje kierunek na cały rok - określając proaktywne kroki, jakie firmy drukarskie mogą podjąć, aby osiągnąć zyskowną, konkurencyjną przewagę w swoich przedsiębiorstwach” - stwierdził Jacobson.

Centrum wystawiennicze podczas konferencji będzie zawierało najnowszą ofertę rozwiązań EFI w zakresie zarządzania procesem produkcyjnym, Fiery DFE i inkjet display graphics. Ponadto uczestnicy będą mogli zobaczyć na żywo zaawansowane rozwiązania partnerów uczestniczących, w tym: Aberdeen Fabrics; Color Concepts; Duplo; Enfocus; Konica Minolta Business Solutions U.S.A.; MBM Corporation; OneVision; The Print and Graphics Scholarship Foundation; Progress Software Corp.; Ricoh Americas Corp.; RISO; SpencerMetrics; Thomson Reuters i Zünd.

Na podstawie informacji firmy EFI opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!
cript>