Polska premiera Elitron SPARK na RemaDays 2020
14 sty 2020 09:24

Firma LFP Industrial Solutions po raz pierwszy zaprezentuje się na targach RemaDays w Nadarzynie w dniach 12-14 lutego 2020 z premierowym w Polsce pokazem plotera SPARK włoskiej firmy Elitron.

Plotery marki Elitron dołączyły do portfolio firmy LFP Industrial Solutions w ub.r. Na międzynarodowych targach reklamy i marketingu w Nadarzynie zostanie zaprezentowany jeden z modeli cieszących się wielką popularnością, którego premiera miała miejsce na ubiegłorocznych targach FESPA Global Print Expo w Monachium. Zdaniem producenta Elitron łączy maksimum elastyczności, niezawodności oraz produktywności.

SPARK to kompaktowy, przenośnikowy system tnący z próżnią o powierzchni roboczej 1900x1600 mm, stworzony z myślą o producentach materiałów POS, opakowań, aplikacji reklamowych, stanowiący świetne uzupełnienie dużego parku maszynowego. Ploter wyposażony jest w wielonarzędziową głowicę do obróbki materiałów aż do 25 mm grubości. Posiada opatentowany Seeker System - automatyczny system rozpoznawania wydrukowanych grafik i znaków referencyjnych. Istnieje również możliwość obrabiania różnych materiałów w tej samej sesji bez konieczności zmiany narzędzi. Ploter osiąga prędkość do 70 m/min, a jego przyśpieszenie wynosi 0,8 G. Obszar roboczy podzielony jest na strefy podsysu w celu zapewnienia maksymalnej siły trzymania materiału. Zestaw oferowanych narzędzi pozwala na dopasowanie maszyny do potrzeb konkretnego zadania. Nóż tnący poradzi sobie z cięciem najbardziej wymagających materiałów. Dodatkowo zainstalowany system projekcji grafiki umożliwia maksymalizację wykorzystania materiału i ograniczenia odpadów.

Na stoisku LFP Industrial Solutions podczas targów RemaDays 2020 będą też prezentowane oznakowania 3D, soft signage 2D+3D, POS oraz inne rekwizyty. AN

error: Kopiowanie zabronione!