API.PL na targach RemaDays Warsaw 2020
29 sty 2020 11:48

W bieżącym roku na targach RemaDays Warsaw API.PL stawia na nowości w druku sublimacyjnym oraz mediach do druku. Różne rodzaje podłoży wraz z możliwościami ich zadruku zostaną pokazane w specjalnej strefie pn. Inspiratorium. Będą to: tekstylia do podświetleń, tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, folie i laminaty, folie magnetyczne, media repozycjonowalne, folie flex, media adhezyjne i elektrostatyczne oraz ekomedia, które na stałe zagoszczą w ofercie firmy. Goście odwiedzający Inspiratorium poznają zalety oraz szerokie spektrum zastosowań mediów API.PL, m.in. w reklamie outdoor i indoor oraz branży wnętrzarskiej (home decor) i produkcji przedmiotów codziennego użytku.

Mocną pozycją oferty targowej API.PL są nowe plotery sublimacyjne marki Epson. Zalety druku z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółtego i różowego) zaprezentuje ploter Epson SureColor SC-F9400H. Drukarka jest przeznaczona do szybkiego, wielkoformatowego druku na tekstyliach, w tym odzieży sportowej, roboczej i specjalistycznej, oraz na miękkich materiałach reklamowych. Kolejna nowość z oferty japońskiego producenta to Epson SureColor SC-F500 – 24-calowa drukarka również oparta na technologii sublimacyjnej. Jest to kompletne, pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które oprócz drukarki obejmuje atramenty sublimacyjne Epson, papiery i oprogramowanie. Uzupełnieniem oferty druku sublimacyjnego będzie ploter marki Homer HM1800-P4 o szerokości zadruku 1,8 m, przeznaczony do produkcji na skalę przemysłową. Ploter posiada dwa rzędy głowic, co pozwala na drukowanie z prędkością do 260 m2/h.

Ofertę nowości od firmy Epson dopełni ploter ekosolwentowy serii SureColor SC-S80610L, będący rozwinięciem sprawdzonej serii ploterów SureColor SC-S. Nowością jest stałe zasilanie w atrament oraz powiększone do 1,5 litra worki na atrament.

API.PL przedstawi również technologię druku termotransferowego z białym tonerem na drukarce OKI Pro8432WT. Urządzenie pozwala tworzyć wydruki na ciemnych tłach, ubraniach oraz twardych powierzchniach. Umożliwia drukowanie na dowolnym materiale – bawełnie, poliestrze lub mieszankach oraz zwiększenie szybkości drukowania i obniżenie jego kosztów. Podobnie jak w przypadku Epson SC-F500, drukarka OKI doskonale sprawdza się w produkcji materiałów gadżetowych i reklamowych.

Druk UV zostanie zademonstrowany na ploterze marki HandTop model HT 2512UV. Jest to ploter z płaskim stołem (flatbed) o wymiarach 2500x1220 mm z LED-owym utrwalaniem atramentów. Urządzenie umożliwia druk na różnego typu podłożach: banerach, foliach okiennych i samoprzylepnych, panelach do podświetleń, materiałach rollupowych, a także pleksi, corex, dibont oraz szkle, drewnie, skórze, ceramice, metalu, płytach meblowych, HDF itp. Ploter doskonale sprawdza się w branżach reklamowej, dekoracyjnej, wnętrzarskiej i produkcji materiałów użytkowych.

API.PL zaprezentuje również bezpośredni druk na tekstyliach bawełnianych w technologii DTG. Zalety plotera Epson SureColor SC-F2100 firma przedstawi na stoisku partnerskim marki Epson.

Opracowano na podstawie informacji firmy API.PL

error: Kopiowanie zabronione!