Asher Levy nowym aktywnym prezesem Landa Digital Printing
31 sty 2020 08:41

Benny Landa, przewodniczący Grupy Landa, mianował Ashera Levy'ego na stanowisko aktywnego prezesa Landa Digital Printing, największej z 18 firm grupy. Yishai Amir, który od 4 lat był dyrektorem generalnym LDP, ustąpił.

Landa Digital Printing (LDP), która 10 lat temu rozpoczęła działalność jako Land-Labs firmy Landa Labs, zatrudnia obecnie ok. 600 osób i znajduje się w fazie szybkiego wzrostu, ponieważ zwiększa liczbę swoich drukarń nanograficznych na całym świecie.

„2019 był kluczowym rokiem dla Landa Digital Printing, w którym pierwsze instalacje maszynowe zostały entuzjastycznie przyjęte przez klientów - powiedział Benny Landa, przewodniczący Grupy Landa. - Firma jest teraz przygotowana na rozwój na bezprecedensową jak dotychczas skalę i zasługuje na własnego aktywnego prezesa. Dlatego z wielką przyjemnością ogłaszam, że zaprosiłem Ashera Levy'ego do współpracy ze mną i innymi członkami zarządu (…). Asher jest znakomitym dyrektorem wykonawczym, którego wieloletnia kariera pomogła firmie Orbotech stać się liderem na rynku światowym w swojej dziedzinie. Jako dyrektor generalny Orbotech, Asher przekształcił firmę w przedsiębiorstwo o wartości ponad miliarda dolarów. Asher posiada odpowiedni zestaw umiejętności i doświadczenie, które pomogą mu pokierować i zarządzać LDP przy szybkiej krzywej wzrostu. (…).”

Asher Levy stwierdził: „Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do zarządu Landa Digital Printing jako aktywny prezes. Zachwycają mnie technologia i produkty tej firmy, które już zaczynają zakłócać dotychczasowy porządek na rynku poligraficznym. Nie mogę się doczekać, aby pomóc niezwykle utalentowanemu i oddanemu zespołowi Landa Digital Printing w realizacji wizji firmy, jaką jest przewodzenie branży poligraficznej o wartości bilionów dolarów w erze cyfrowej ”.

Na podstawie informacji firmy Landa opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!
cript>