Canon wprowadza serię imageRUNNER ADVANCE DX
4 lut 2020 09:33

Nowoczesny biznes jest dynamiczny i aby dotrzymać mu kroku, potrzeba odpowiedniej technologii. Z pomocą serii imageRUNNER ADVANCE DX digitalizacja, archiwizacja i pozyskiwanie dokumentów stają się łatwe jak nigdy dotychczas. Udoskonalony, szybki dupleksowy skaner oszczędza czas, przechwytując obraz precyzyjnie, bezpiecznie i szybko, usprawniając obieg dokumentów na wszystkich jego etapach. Nadawanie nazw, logowanie do zewnętrznych aplikacji czy zapisywanie seryjne są od teraz w pełni zautomatyzowane.

Nasze urządzenia nie są już wyizolowanymi jednostkami, lecz stają się inteligentnymi centrami w pełni zintegrowanymi z infrastrukturą biznesu - mówi Taz Nakamasu, executive vice president B2B Document Solutions, Canon Europe. - W odpowiedzi na oczekiwania rynku seria imageRUNNER ADVANCE DX została zaprojektowana, by zwiększyć wydajność w nowoczesnym miejscu pracy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo wrażliwych dokumentów i informacji.

Dzięki ścisłemu powiązaniu oprogramowania i sprzętu korzystanie z usług chmurowych i zarządzanie danymi jest jeszcze prostsze. uniFLOW Online Express jest teraz zintegrowane z urządzeniem i w pełni gotowe do pracy, dostosowując się do potrzeb użytkownika. Przechodząc np. na wersję uniFLOW Online można skorzystać z obsługi dodatkowych połączeń z chmurą i cieszyć się zaawansowanymi możliwościami skanowania oraz usługami z zakresu bezpieczeństwa i raportowania.

imageRUNNER ADVANCE DX jest kompatybilny także z wieloma innymi platformami do obsługi chmury takimi jak PaperCut, Kofax czy od teraz Concur.

Doskonale wiemy, że praca wymaga dziś mobilności. Stworzyliśmy zatem serię urządzeń, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów, oferując łączność z chmurą i wydajne możliwości zdalnej współpracy - kontynuuje Nakamasu. - Seria imageRUNNER ADVANCE DX jest (...) rozwiązaniem dla zdalnie kooperujących zespołów, które pozwala pracownikom uzyskać dostęp do informacji i procedur, gdziekolwiek się znajdują”.

Seria imageRUNNER ADVANCE DX stanowi punkt kulminacyjny wielu lat innowacji i spaja najlepsze pomysły i rozwiązania w zakresie produktywności, współpracy, bezpieczeństwa cyfrowego, wydajności i niezawodności w jedną, rewolucyjną linię. To właśnie zaangażowanie Canon w doskonalenie technologii sprawiło, że analitycy branżowi z ośrodka Keypoint Intelligence przyznali linii imageRUNNER ADVANCE prestiżową nagrodę 2020 Copier MFP Line of the Year dla najlepszych urządzeń wielofunkcyjnych.

„Firmy nie opierają się już wyłącznie na papierze. Dlatego też nasze urządzenia nie są już tylko drukarkami. Niezależnie od tego, czy działasz w sektorze bankowym, jesteś sprzedawcą, małym, średnim, czy dużym przedsiębiorstwem, nasza technologia jest skalowalna i zaprojektowana, aby wspierać cię w zarządzaniu informacją w cyfrowym świecie” - podsumowuje Nakamasu.

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon

error: Kopiowanie zabronione!
cript>