Hybrydowa drukarka EFI Pro 16h na targach RemaDays Warsaw 2020
4 lut 2020 08:29

Pokazy możliwości Pro 16h będą miały miejsce na stoisku polskiego dystrybutora drukarek EFI Pro – firmy Atrium Centrum Ploterowe.

EFI Pro 16h to hybrydowy, czyli rolowo-stołowy ploter drukujący w technologii LED o szerokości maksymalnej 165 cm i produktywności do 91 m2/h. Jest to drukarka klasy przemysłowej, wyposażona w głowice drukujące w technologii zmiennej wielkości kropli (grayscale).

EFI Pro 16h drukuje atramentami CMYK i jest wyposażona w podwójny kanał koloru białego w celu zachowania wysokiej prędkości drukowania tym kolorem. Warto wspomnieć, że kolor biały w ploterach EFI jest śnieżnobiały. „Szesnastka” umożliwia zadruk w wysokiej rozdzielczości, do 1200x1200 dpi. Drukarka jest wyposażona w wiele „pro” rozwiązań takich jak: listwa antystatyczna, modułowy stół, energooszczędne lampy LED, profesjonalny serwer EFI Fiery pro Server Core.

„EFI Pro 16h to urządzenie najbardziej wszechstronne z całej serii Pro, która obejmuje produkcyjne maszyny rolowe, drukarki typu flatbed i hybrydy łączące możliwości obu typów maszyn. (…) - mówi Paweł Stania z działu marketingu Atrium Centrum Ploterowe. - Rozwiązanie to oferuje wszechstronność druku zarówno na nośnikach giętkich z roli - czyli wszelkich banerów, folii, backlitów, papierów, tapet - jak i sztywnych płyt z tworzyw, kartonu, drewna oraz innych twardych podłoży czy też gotowych przedmiotów.”

W portfolio EFI i jednocześnie Atrium można znaleźć jeszcze kilka produkcyjnych maszyn serii Pro. Maszyny rolowe 3,20 m reprezentuje EFI Pro32r+ rozpędzający się do 265 m2/h. Z kolei maszyny typu flatbed reprezentują dwie drukarki: EFI Pro 24f i nowość – Pro 30f.

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium

error: Kopiowanie zabronione!