Integart dystrybutorem oprogramowania MultiPress
12 lut 2020 13:23

Jak poinformowali przedstawiciele Dataline, belgijskiego producenta i dostawcy rozwiązań ERP/MIS, nawiązano nowe partnerstwo handlowe. Na mocy porozumienia do portfolio firmy Integart dołącza system MultiPress, którego producentem jest Dataline. Rozpoczynające się dzisiaj targi RemaDays są pierwszą okazją do zademonstrowania polskim użytkownikom oprogramowania MultiPress, opracowanego z myślą o branży poligraficznej. Integart, jeden z wiodących graczy w branży graficznej, jest obecnie dystrybutorem urządzeń takich marek jak między innymi HP, Zund i 3M.

Tomasz Melzacki, dyrektor sprzedaży Integart, tak komentuje rozpoczynającą się współpracę: „Zdaliśmy sobie sprawę z zapotrzebowania na oprogramowanie MIS/ERP, szczególnie widocznego w przypadku branży druku wielkoformatowego. Za sprawą Dataline znaleźliśmy solidnego partnera, który dzięki flagowemu oprogramowaniu MultiPress sprawdził się w przypadku kilkuset instalacji w Europie.”

Dirk Deroo, CEO firmy Dataline dodaje: „Zgodnie z naszą strategią Dataline kontynuuje ekspansję w Europie, a Polska jest kolejnym przystankiem na drodze rozwoju. Jesteśmy dumni, że nasze starania wspiera jeden z najwybitniejszych dostawców dla branży poligraficznej w Polsce”.

Firma Dataline Solutions jest producentem oprogramowania ERP przeznaczonego dla drukarń offsetowych, agencji reklamowych oraz producentów zajmujących się obróbką po druku, znakowaniem, drukowaniem wielkoformatowym i tekstylnym. Flagowy produkt – system MultiPress to oprogramowanie, które w ramach swoich funkcjonalności łączy wszystkie procesy administracyjne, handlowe, finansowe i logistyczne w firmie poligraficznej. Z ponad 8000 użytkowników system MultiPress jest obecnie używany w 19 krajach i dostępny w 11 wersjach językowych.

Opracowano na podstawie informacji firmy Dataline

cript>