Produkty Epson laureatami nagrody iF Design Award 2020
17 lut 2020 11:05

Wielkoformatowe drukarki Epson Surecolor SC-P7500 i Surecolor SC-P9500 otrzymały nagrodę iF Design Award 2020, przyznawaną przez niemiecką organizację iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze.

Wręczana od 1953 roku nagroda iF Design Award uznawana jest na całym świecie za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie projektowania innowacyjnych produktów przemysłowych. Urządzenia są oceniane na podstawie wielu kryteriów takich jak: użyteczność, jakość wykonania, ekologia, innowacyjność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, estetyka i uniwersalność projektu. Tegorocznych zwycięzców wyłoniono spośród 7298 zgłoszeń z 56 krajów i regionów. W 78-osobowym jury znaleźli się eksperci z całego świata.

Nowe drukarki są rozwinięciem znanych z wyznaczania najwyższych standardów (w druku reprodukcji, zdjęć i grafik) modeli Surecolor SC-P9050V i SC-P9050G. Wyposażono je m.in. w funkcję wewnętrznego oświetlenia, pozwalającą na bieżącą kontrolę wydruku i neutralny kolor, który umożliwia precyzyjną kalibrację barw wydruku.

„Jesteśmy bardzo dumni z nagród, jakie otrzymały dwa nasze urządzenia. Wyróżnienia przyznane przez iF International Forum Design GmbH cieszą tym bardziej, że po raz kolejny pozycjonują nas jako światowego lidera wśród producentów drukarek wielkoformatowych. Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że nie spoczniemy na laurach i dalej udoskonalać będziemy nasze produkty”- powiedział Tomasz Kuciński, business account manager – LFP w firmie Epson.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson

error: Kopiowanie zabronione!
cript>