Ricoh liderem w wysokonakładowym druku atramentowym wg IDC
18 lut 2020 10:31

W najnowszym raporcie „IDC MarketScape: Worldwide High-Speed Inkjet Press 2019-2020 Vendor Assessment” (doc #US45705519, December 2019, https://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=US45705519) Ricoh zostało uznane za lidera rynku wysokonakładowego druku atramentowego. Eksperci IDC docenili innowacje technologiczne wprowadzane przez firmę, nastawienie na spełnianie potrzeb klientów oraz dużą bazę realizowanych instalacji.

IDC doceniło dialog, który Ricoh prowadzi z klientami w fazie tworzenia nowych systemów w swoich centrach R&D. Wśród rozwiązań, które zasługują na uwagę, wymieniono m.in. innowacyjną technologię suszenia wykorzystaną w atramentowym systemie na papier ciągły Ricoh Pro VC70000 oraz nowe atramenty o rozszerzonym gamucie barwy.

Nowe możliwości oferowane przez Pro VC70000 pozwalają na realizację szerszego spektrum prac wykraczających poza tradycyjny druk transakcyjny i zadania związane z direct mailingami. Stanowi to dużą przewagę dla klientów inwestujących w to rozwiązanie - powiedziała Amy Machado, research manager IDC's Imaging, Printing and Document Solutions, IDC. - Dzięki temu Ricoh wspiera swoich klientów w procesie rozszerzania możliwości produkcyjnych.”

Współpraca i uwagi, które otrzymujemy od naszych klientów, są dla nas bardzo cenne. Dzięki nim możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby i tworzyć rozwiązania, które odniosą sukces na rynku - powiedział Eef de Ridder, vice president, Commercial and Industrial Printing Group, Ricoh Europe. - Nowe technologie, nad którymi pracujemy, pozwalają naszym klientom podnosić jakość oraz realizować wiele kreatywnych i niestandardowych projektów.”

IDC – International Data Corporation – to międzynarodowa firma doradcza specjalizująca się w nowych technologiach i rynku ICT (technologii informacyjno-komunikacyjnych); ma też oddział w Polsce.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh

 

error: Kopiowanie zabronione!