Duplo Polska podsumowuje targi RemaDays Warsaw 2020
19 lut 2020 13:14

Broszurowanie, lakierowanie, złocenie i inne procesy introligatorskie w jednym miejscu, a także szereg ciekawych aplikacji wyróżniających produkty, stworzonych przy udziale maszyn z oferty Duplo Polska – to propozycja, jaką przedstawiła ta firma podczas targów RemaDays Warsaw 2020.

Cztery z prezentowanych na stoisku maszyn znalazły swoich nabywców. Pierwsza to bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375, która jest już czwartą maszyną z oferty Duplo zakupioną przez Drukarnię Prym z Mysłowic.

Kolejne sprzedane podczas targów urządzenie to złociarka lakieru – QSleek, którą kupiła firma Badge4U, specjalizująca się w produkcji gadżetów reklamowych. QSleek-380F to maszyna firmy GMP, w której można metalizować wcześniej polakierowane wydruki (o grubości lakieru od 20 mikronów), o gramaturze od 150 do 400 g. W Badge4U jest uzupełnieniem wcześniej zakupionej przez tę firmę lakierówki Duplo DuSense DDC–810.

Trzecia maszyna to kolejna bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375, sprzedana do drukarni Abedik z Bydgoszczy, a czwarta – to zbieraczka DSC10/60i z układarką sprzedana do tej samej drukarni.

„Jest nam niezmiernie miło, że prezentowane przez nas urządzenia znalazły od razu na targach nabywców – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – To firmy, z którymi współpracujemy od lat, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich aktualnych potrzeb. Taki model działania wpisuje się w filozofię naszej firmy – chcemy być partnerem, doradcą i dostawcą rozwiązań do introligatorni. Wieloletnia współpraca jest dowodem tego, że osiągamy nasze założenia, co bardzo nas cieszy. Podobnie jak fakt, że użytkownicy naszych rozwiązań podkreślają wysoką jakość serwisu, jaki gwarantujemy, a który stanowi dla nich gwarancję bezpieczeństwa. Dziękujemy wszystkim, którzy dotarli na nasze stoisko, a tych, którym to się nie udało, zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie przedstawimy im propozycje z naszej bogatej oferty.”

Stoisko firmy Duplo Polska było jednym z większych podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw. Znalazło się tu wiele innych – oprócz wyżej wspomnianych, zakupionych od razu na targach – maszyn, które wzbudziły także ogromne zainteresowanie gości. Wśród nich był m.in. system do broszurowania iSaddle. W wersji pokazanej na targach maszyna uwzględniała możliwość indeksowania stron, co oznacza, że każdy arkusz broszury może mieć inny format, dzięki czemu każda strona może być zróżnicowana również pod tym kątem. Odwiedzający stoisko firmy Duplo Polska goście zwracali uwagę na fakt, że takie rozwiązanie może czynić broszurę bardziej atrakcyjną, a sam system znacząco ułatwia realizację tego typu produktów.

Odwiedzający stoisko Duplo Polska mogli zobaczyć także pracującą na nim lakierówkę Duplo DuSense DDC–810. Zwracali uwagę przede wszystkim na fakt, że dzięki tej maszynie opakowania, etykiety, karty, okładki książek na znaczkach czy wizytówki oraz wiele innych produktów mogą zyskać niepowtarzalny charakter. Firma przygotowała szereg aplikacji, które obrazowały, jak atrakcyjne produkty można uzyskać przy pomocy tego urządzenia, także z zastosowaną z nim wspomnianą złociarką lakieru – QSleek.

Jak pokazały tegoroczne targi RemaDays Warsaw, znane już od wielu lat i sprawdzone rozwiązania z oferty Duplo Polska cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, o czym świadczy chociażby sprzedaż jednego z nich. Firma zaprezentowała m.in. urządzenia wielozadaniowe Docucutter 616Pro i 646iPro, a także sztancę rotacyjną, bigówko-falcerkę Touchline CF-375 oraz falcerkę DF1200.

„Zależało nam na tym – mówi Gabriela Swat - aby tak przygotować naszą prezentację, by mogła stać się ona inspiracją dla kolejnych naszych gości i te założenia udało nam się osiągnąć. Sprzedaż maszyn na targach jest dla nas dodatkowym atutem, a rozpoczęte na RemaDays Warsaw rozmowy są dla nas powodem do dużej satysfakcji i mobilizują nas do dalszej ciężkiej pracy. (...)”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Duplo Polska

cript>