Zmiany organizacyjne w Igepa Polska
26 lut 2020 14:07

 

Od 16 marca br. następuje zmiana na stanowisku prezesa zarządu Igepa Polska, spółki będącej jednym z czołowych dystrybutorów papierów poligraficznych, podłoży do opakowań, papierów biurowych oraz materiałów dla reklamy.

Dotychczasowy prezes zarządu Igepa Polska Sp. z o.o., Przemysław Januszko, po 20 latach pracy operacyjnej w branży papieru i podłoży do druku obejmuje funkcję członka Rady Nadzorczej Igepa Polska. Z tej pozycji będzie wspierał strategicznie zarząd spółki w Polsce, uczestniczył w pracach nad kluczowymi projektami, zapewniając jednocześnie bliski kontakt z właścicielem spółki – Igepa Group.

Stanowisko prezesa zarządu Igepa Polska obejmuje Paweł Kacperski, doświadczony menedżer z wieloletnim stażem na stanowiskach kierowniczych w takich firmach jak International Paper i Paged. Paweł Kacperski to osoba z doskonałą znajomością branży papieru i podłoży do druku, jej uwarunkowań rynkowych oraz otoczenia biznesowego. Od wielu lat współpracuje z Igepa Polska, znając dobrze spółkę zarówno od strony portfela produktów, klientów, jak i pracowników. Swoim doświadczeniem, zaangażowaniem, efektywnym poszukiwaniem nowych możliwości wzmocni zespół Igepa Polska.

Rok 2019 był bardzo udany dla Igepa Polska. Był to kolejny rok wzrostów udziałów rynkowych spółki, i to we wszystkich grupach produktowych. Igepa pracowała skutecznie nad rentownością i jakością swoich usług. Zadaniem zarządu z nowym liderem będzie rozwijanie tego trendu, dalsze wzmacnianie marki Igepa i jej pozycji na rynku. Paweł Kacperski, kierując zespołem Igepa Polska, z pewnością przyczyni się do dalszego zwiększenia efektywności prowadzonych działań i ugruntowania pozycji spółki jako ważnego partnera w biznesie.

W 2020 roku spółkę czeka wiele pozytywnych zmian. Zwiększeniu ulegną powierzchnie magazynowe w oddziałach warszawskim i poznańskim (łącznie w obu lokalizacjach dodatkowe 3600 m2). Biuro w Krakowie znajdzie się w nowej, korzystniejszej lokalizacji. Oddział Warszawa już obsługuje klientów z nowego miejsca. Wszystkie te działania mają na celu większe otwarcie firmy na klientów, zwiększenie komfortu pracowników oraz podniesienie dostępności produktów i jakości serwisu.

Igepa Polska jest firmą funkcjonującą na polskim rynku od 1995 roku. Należy do czołowych krajowych dystrybutorów papierów, kartonów graficznych i opakowaniowych, innych podłoży do druku, materiałów i urządzeń dla reklamy oraz papierów biurowych. Igepa Polska jest częścią międzynarodowej Igepa Group, wiodącego europejskiego dystrybutora  papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej. Igepa Group istnieje od ponad 40 lat i jest obecna w ponad 20 krajach Europy oraz poza nią.

Opracowano na podstawie informacji firmy Igepa Polska

cript>