Nowe rozwiązanie do zarządzania kolorem w druku
28 lut 2020 08:58

MYIRO to nowa marka dedykowana produkcji innowacyjnych rozwiązań zarządzania barwą dla przemysłu poligraficznego. Wspierany przez doświadczony globalny zespół inżynierów, menedżerów produktu i programistów MYIRO stara się dostarczać innowacyjne, przyjazne dla użytkownika i dokładne rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

MYIRO-1 jest pierwszym spektrofotometrem, który może mierzyć wydruki, światło i monitory, pozostając połączony z oprogramowaniem przez sieć WLAN. MYIRO-1 wprowadza w nową erę łączności i prostoty: koniec z pracą na przewodach USB, które są zbyt krótkie lub tracą połączenie za każdym razem, gdy się poruszasz. Użytkownicy maszyn wielkoformatowych docenią, że nie muszą już wycinać ciężkich materiałów i przenosić ich do stacji pomiarowej.

MYIRO-1 mierzy tryby pomiarowe M0, M1 i M2 w jednym przejściu i automatycznie wykrywa kierunek skanowania, aby zaoszczędzić czas i wyeliminować błędy podczas pomiaru celów profilowania.

Oprogramowanie MYIROtools łączy w sobie wymagania ekspertów ds. zarządzania kolorami w celu zapewnienia elastyczności z potrzebą łatwości użytkowania w codziennej produkcji. Ta sprzeczność jest rozwiązywana przez wbudowanie elastycznych, indywidualnych narzędzi w kompletne procesy robocze.

Eksperci mogą łatwo wybierać poszczególne funkcje do pomiaru, wyświetlania, analizy, profilowania i oceny. W środowisku produkcyjnym kreator operatora ze zintegrowaną instrukcją obsługi może być użyty do poprowadzenia użytkownika przez wszystkie niezbędne kroki do wykonania wspólnych zadań, np. stworzenia profilu drukarki. Prawie bez względu na doświadczenie, operator może łatwo i dokładnie ocenić, czy dany wydruk mieści się w granicach zdefiniowanych tolerancji, czy też nie.

MYIRO-1 z oprogramowaniem MYIROtools stanowi innowacyjne, uniwersalne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie dla szerokiego zakresu zastosowań w przemyśle drukarskim. Rozwiązanie MYIRO oferuje przemysłowi poligraficznemu w pełni funkcjonalny i konkurencyjny system, idealny do modernizacji istniejących systemów zarządzania barwą.

MYIRO-1 i MYIROtools są dostępne u wielu dilerów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Konica Minolta Sensing Europe

error: Kopiowanie zabronione!
cript>