Artur Gondek regionalnym dyrektorem sprzedaży Rotocontrol
9 mar 2020 08:32

Firma Rotocontrol powołała Artura Gondka na stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za bezpośrednią sprzedaż i reprezentowanie firmy w regionie w zakresie modułowych maszyn do wykańczania zaprojektowanych do kontroli w druku etykiet, cięcia wzdłużnego, przewijania, sztancowania, cyfrowej produkcji etykiet oraz broszur.

Artur wnosi w tej roli wieloletnie doświadczenie w zakresie technologii druku i zarządzania kanałami poprzez swoje studia i poprzednie stanowiska w branży, w tym w firmach takich jak: Hewlett Packard, DuPont, Heidelberg i ostatnio Rotoflex. Artur będzie zarządzał sprzedażą stacjonując w Warszawie.

„Jako nasz regionalny kierownik sprzedaży, Artur odgrywa kluczową rolę w naszej strategii rozwoju, szczególnie dzięki niedawnemu dodaniu marki Ecoline do naszego portfolio urządzeń do wykańczania - powiedział Marco Aengenvoort, dyrektor zarządzający Rotocontrol. - Doświadczenie Artura w zakresie druku cyfrowego i bezpośrednie doświadczenie w branży druku wąskowstęgowego niosą za sobą ogromną wartość dla naszych klientów i partnerów.”

„Rotocontrol jest szanowaną marką w branży, znaną z wysokiej jakości systemów wykończeniowych, od podstawowych konfiguracji przewijania do bardziej zaawansowanych maszyn (…) - powiedział Artur Gondek. - Z przyjemnością dołączam do organizacji Rotocontrol i nie mogę się doczekać, aby promować jej wyposażenie wykończeniowe i dynamiczny zakres możliwości”.

Na podstawie informacji firmy Rotocontrol opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!